Ferie pełne inspiracji

Aktualności 1 zdjęcie
Otwarcie Międzyrzeckiego Centrum Młodzieży (fot. Paweł Jakubowicz)

Międzyrzeckie Centrum Młodzieży przygotowało różnorodny program na tegoroczne ferie zimowe. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie „kolorowo, głośno i smacznie, ale też rzeczowo, poważnie i sentymentalnie” — nie zabraknie zarówno rozrywki, jak i inspirujących spotkań.

Ferie rozpoczną się 17 lutego o godz. 18:00 koncertem młodzieżowych zespołów Kateka i Deep Desire. Dzień później zaplanowano spotkanie podróżnicze „Bałkany – a jak Albania” z Joanną Wójcik.

W programie znalazły się także m.in.:

• 20 lutego (13:00–18:00) – warsztaty sushi,
• 23 lutego (18:00) – kameralny koncert Marii Kossak,
• 25 lutego (14:00–18:00) – turniej FIFA z nagrodami,
• 26 lutego (18:00) – Festiwal Inspiracji,
• 27 lutego (16:00) – spotkanie „Porozmawiajmy o zwierzętach”,
• 28 lutego (17:00) – warsztaty psychologiczne o temperamencie i relacjach.

Centrum będzie dostępne dla młodzieży przez całe ferie. Od poniedziałku do piątku można je odwiedzać w godzinach 13:00–21:00, a w soboty 14:00–22:00.

Na miejscu do dyspozycji są m.in. stół bilardowy i do ping-ponga, komputery z internetem, konsola Xbox, telewizor z dostępem do sieci, gry planszowe, sprzęt do karaoke oraz wiele innych atrakcji.

Organizatorzy podkreślają, że MCM to przestrzeń otwarta dla każdego. Można tu po prostu przyjść, odpocząć, napić się herbaty, porozmawiać i spędzić czas w przyjaznej atmosferze.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: