YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Ferie w gminie Międzyrzec

25 stycznia 2018 21:31:55 | autor: Redakcja
Warsztaty kulinarne, artystyczne, gry i zabawy. to oferta dla dzieci, które zdecydują się spędzić czas ferii z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Nie będzie powodów, aby narzekać na nudę.

Świetlica Promyk w Halasach zajęcia rozpoczyna już w poniedziałek 29 stycznia. Od godz. 11 do 15 dzieci i młodzież wezmą udział w warsztatach artystycznych, będą układały mozaikę i projektowały maskę karnawałową. Poznają także drogę kariery najlepszych polskich sportowców. Na wtorek w godz. 14-18 zaplanowano "dzień rogalika", czyli warsztaty kulinarne i dyskotekę. W środę 31 stycznia organizatorzy zapraszają do udziału w zajęciach plastycznych, początek o godz. 11. Następnego dnia zajęcia poświęcone będą książce. Uczestnicy wykonają zakładkę do książki i kotyliony. A później ugotują kopytka i wspólnie zaśpiewają największe hity na karaoke. Warsztatów bibliotecznych i artystycznych nie zabraknie na zakończenie zajęć w piątek 2 lutego.

Atrakcje przygotowała dzieciom również świetlica w Żabcach. Organizatorzy na początek lutego zaplanowali biwak integracyjny z GBP w Tłuśćcu.  5 lutego w godz. 10-14 w świetlicy zaplanowano zajęcia z sensoplastyki, a 6 i 7 lutego od godz. 10 gry i zabawy. W czwartek 8 lutego dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych i tanecznych. Wiele gier i zabaw m.in. na torze przeszkód i kolorowej macie zaplanowano na ostatni dzień ferii 9 lutego.

Wolny czas najmłodsi mieszkańcy będą mogli spędzić również w świetlicy w Przychodach. 30 stycznia w godz. 11-15 prowadzone będą zabawy z wodnymi woreczkami, zabawy ruchowe i zajęcia kulinarne. Natomiast 6 lutego dzieci będą malować, rysować i smażyć naleśniki.

Na nudę nie będą mogli narzekać również mieszkańcy Pościsz. Gry, zabawy oraz zajęcia plastyczne rozpoczną się w miejscowej świetlicy 31 stycznia o godz. 11. A 5 lutego w godz. 11-15 dzieci namalują zimowy krajobraz.

 


 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male