YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

„Fruwające” banknoty na ulicy

12 lipca 2018 16:00:00 | autor: Redakcja / KMP w Białej Podlaskiej
Ponad 10 tysięcy złotych znalazł wczoraj na terenie Białej Podlaskiej instruktor jednej z bialskich szkół jazdy.

fot. podkarpacka.policja.gov.pl

Wczoraj około godziny 13:00 do bialskiej komendy zgłosił się instruktor jednej ze szkół jazdy. Mężczyzna oświadczył, że jadąc ze swoim kursantem ul. Sidorską zauważył leżący na środku ulicy portfel oraz fruwające częściowo banknoty. Wewnątrz oprócz dokumentów i kart kredytowych znajdowała się znaczna ilość gotówki. Znalazca od razu przyniósł portfel z zawartością na komendę, informując o szczegółach zdarzenia. Po przeliczeniu okazało się, że w środku jest ponad 10 tysięcy złotych.

Dokumenty należały do mieszkańca Lublina. W czasie kiedy policjanci próbowali się z nim skontaktować, ten zgłosił się na policję w nadziei, że ktoś znalazł zgubę. Przyznał, że portfel pozostawił prawdopodobnie na dachu swojego auta, po czym odjechał.

Portfel wraz z całą zawartością wrócił do właściciela, który nie krył zadowolenia oraz oświadczył, że skontaktuje się ze znalazcą, by osobiście mu podziękować.

Policja dziękuję znalazcy za uczciwość i godną naśladowania postawę.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (27 lipca 2018 22:27:34) Z drugiej strony myślę że jak jechał z 2 kursantami to nie wziął by tych pieniędzy bo ma świadków i sprawa mogłaby się rozniesc.Ale i tak myślę że jakby jechał sam to postąpił by tak samo. Pozdrowienia dla dobrych ludzi autor: Krysia
    (13 lipca 2018 03:47:03) Bravo szczęscie że są tacy ludzie jak on bardzo silny człowiek, nawet nie wyobrażam sobie jaką walkę wewnętrzną musiał ze sobą stoczyć zeby to zanieść mógł sobie kupić jakąś ładną kurtkę albo 2 opony do auta a tego nie zrobił bravo autor: hahaha
    logo male