YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Gala laureatów międzyrzeckich projektów edukacyjnych

27 czerwca 2017 09:47:52 | autor: Redakcja

Nagrodzenie laureatów Międzyrzeckiej Ligi Matematycznej (fot. UM Międzyrzec Podlaski)

W dniu 20 czerwca na sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie II już edycji projektów edukacyjnych Międzyrzecka Liga Matematyczna, Międzyrzecka Liga Języka Angielskiego oraz Międzyrzecki Turniej Przyrodniczy, nadktórymi patronat objął Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski p. Zbigniew Kot.

Na uroczystej gali uhonorowani zostali laureaci trzech międzyrzeckich projektów edukacyjnych:

1) Międzyrzeckiej Ligi Matematycznej zorganizowanej przez ZPO 2 dla SP i G, w którym wzięło udział 125 uczniów.

2) Międzyrzeckiej Ligi Języka Angielskiego zorganizowanej przez ZPO dla SP G, w którym wzięło udział 150 uczniów.

3) Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego zorganizowanego przez ZPO 1 dla G, w którym wzięło udział 22 uczniów.

Zaproszeni goście: Zbigniewa Kota – Burmistrza Miasta, Iwona Orkisiewicz – Dyrektor ZPO Nr 1, Grzegorz Kowalczyk – Dyrektor ZPO Nr 2, Jolanta Wolanin – Dyrektora ZPO Nr 3, Jolanta Modrzewska – Dyrektora SOSW oraz nauczyciele międzyrzeckich szkół, rodzice i wyróżnieni uczniowie.

 MIĘDZYRZECKIA LIGA MATEMATYCZNA (gimnazja)

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY V
miejsce I - Koczkodaj Piotr  ZPO,  Nr 1
miejsce II -  Dołęga Natalia  ZPO 3
miejsce III -  Kukawski Wiktor ZPO3

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VI
miejsce I - Lawenda Jakub Marek (ZPO Nr 1)
miejsce II - Łukasik Mateusz (ZPO2)
miejsce III - Karwowski Aleksander Edward (ZPO 3)

KATEGORIA  GIMNAZJA  KLASY I
miejsce I - Mazurek Julia (ZPO2)
miejsce II - Karwowski Piotr (ZPO2)
miejsce III - Sowa Aleksandra (ZPO 1)

KATEGORIA  GIMNAZJA  KLASY II
miejsce I - Gawryluk Mateusz Krzysztof (ZPO2)
miejsce II - Jaroszuk Norbert Jan (ZPO 3)
miejsce III - Prządka Oskar Rafał (ZPO2)

KATEGORIA  GIMNAZJA  KLASY III
miejsce I - Borkowska Karolina (ZPO Nr 1)
miejsce II -Stepulak Rafał (ZPO Nr 1)
miejsce III - Sokólska Klaudia Anna (ZPO3)

Nagrody dla nauczycieli i opiekunów
ZPO Nr 1
Dorota Oponowicz
Zofia Ostapowicz

ZPO Nr 2
Dorota Nowosz
Małgorzata Kaczmarczyk
Puszkarska Agnieszka
Puszkarska Grażyna

ZPO NR 3
Wiesława Kalinka
Wioletta Wanecka
Aneta Frydrychewicz - Nowosz

MIĘDZYRZECKA LIGA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Szkoła Podstawowa
Kategoria kl. V
1. Dominik Stańczuk – miejsce I (ZPO Nr 3)
2. Weronika Myszka – miejsce II (ZPO Nr 3)
3. Szymon Borowik – miejsce III (ZPO Nr 2)

Kategoria kl. VI
1. Jan Domański – miejsce I – (ZPO Nr 1)
2. Mateusz Mitera – miejsce II – (ZPO Nr 3)
3. Jakub Kalinka – miejsce III – (ZPO Nr 1)

Gimnazjum
Kategoria kl. I
1. Grzegorz Radzikowski – miejsce I (ZPO Nr 3)
2. Daria Biadun – miejsce II (ZPO Nr 1)
3. Bartłomiej Kiryluk – miejsce III (ZPO Nr 2)

Wyróżnienia:
1. Alicja Bobruk – ZPO Nr 2
2. Mikołaj Puszkarski – ZPO Nr 3
3. Oliwia Kochańska – ZPO Nr 2
4. Michał Telega – ZPO Nr 3

Kategoria kl. II
1. Julia Łaskawiec – ZPO Nr 3
2. Aleksandra Kutczyńska – ZPO Nr 2
3. Norbert Jaroszuk – ZPO Nr 3

Wyróżnienia:
1. Julia Piesta – ZPO Nr 2
2. 2. Tomasz Kowalczuk – ZPO Nr 3

Kategoria kl. III
1. Karolina Borkowska – miejsce I – ZPO Nr 1
2. Rafał Stepulak – miejsce II – ZPO Nr 1
3. Daria Sierhej – miejsce III – ZPO Nr 3

Wyróżnienia:
1. Julia Włodarczyk – ZPO Nr 3                

Nauczycielie i opiekunowie nagrodzonych uczniów:
1.Izabela Bernatowicz-Kowalczyk
2. Magdalena Goś-Marciniak
3. Sylwia Idzikowska
4. Tomasz Kaniuch
5. Elżbieta Kiereczyńska
6. Natalia Kiryluk
7. Maria Koc-Tymoszuk
8. Katarzyna Kozak
9. Beata Krawiec
10. Katarzyna krzymowska
11. Renata Ostapska
12. Anna Sawczuk
13. Kinga Szymona
14. Filip Ślósarski
15. Renata Więckowska

MIĘDZYRZECKI TURNIEJ PRZYRODNICZY

I miejsce – Karolina Borkowska  (ZPO 1)
II miejsce – Jakub Wawryniuk (ZPO 1)
III miejsce – Jakub Kiryluk ( ZPO 3)

Tytuł najlepszego przyrodnika:
ZPO1 – Karolina Borkowska
ZPO2 – Jakub Kiryluk
ZPO3 – Wiktor Kępiński

Wyróżnienia:
Szymon Domański
Weronika Drygiel
Damian Kaliszuk
Wiktor Kępiński
Wiktor Krukowski
Ilona Majszak
Rafał Stepulak
Katarzyna Wasąg
Wiktoria Zacharjasz

Dyplomy za udział: Jakub Czwerko, Gabriela Kopcewicz, Karol Korolczuk, Katarzyna Michalak, Julia Plewka, Marta Panasiuk, Luiza Paszkiewicz,   Marta Tchórzewska, Julia Wierzejska, Martyna Zachariasz

Nauczyciele i opiekunowie nagrodzonych uczniów:
1. Dorota Łataś
2. Maria Matejuk
3. Sylwia Muszyńska
4. Teresa Półtorak
5. Greta Wasąg
6. Marta Węgrzyniak


Laureaci Międzyrzeckiej Ligi Matematycznej


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male