YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Głosuj na wiosenne cudaki z Drelowa

20 kwietnia 2016 02:18:24 | autor: Redakcja
Przedszkole samorządowe w Drelowie zachęca do oddawania głosów na prace swoich wychowanków przygotowane w ramach konkursu „Święta Wielkanocne” organizowanego przez Akademię Wyobraźni Play-Doh.

"Wielkanocne cudeńka" z drelowskiego przedszkola (fot. Przedszkole w Drelowie)

Akademia Wyobraźni Play-Doh to Ogólnopolski Program Edukacyjny koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków. Celem Programu jest realizacja warsztatów wśród dzieci w wieku 3-6 lat według specjalnie przygotowanych kart z zadaniami na różne okazje. Każde przedszkole biorące udział w Programie otrzymuje bezpłatny pakiet materiałów edukacyjnych, który umożliwia prowadzenie z dziećmi warsztatów rozwijających w nich zdolności plastycznie i wyobraźnię.

Przedszkolaki wspólnymi siłami przygotowały specjalnie na konkurs wyjątkową pracę z ciastoliny o tematyce wiosenno-wielkanocnej. Zdjęcie pracy zostało zgłoszone do konkursu organizowanego przez producenta ciastoliny firmę Play-Doh. Przedszkolaki z Drelowa liczą na głosy. Do wygrania są cenne nagrody od organizatora oraz pozyskanych sponsorów m.in.: zestawy książeczek, tuby ciastoliny, płyty DVD z bajkami oraz zestawy do mycia zębów (szczoteczka + pasta) dla całego przedszkola.

Na prace przedszkolaków można głosować na stronie internetowej Akademia Wyobraźni Play-Doh. Tytuł pracy: Wielkanocne cudeńka (wpisać tytuł w pole wyszukiwania). Głosy można oddawać do 30 kwietnia włacznie.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10 maja.


Wielkanocne cudeńka z drelowskiego przedszkola


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male