Terminarz wyborów:
1. Bereza - 22.02.2019 r., godz. 18.00 - świetlica wiejska
2. Dołhołęka -10.02.2019 r., godz. 17.00 - w domu sołtysa
3. Halasy - 14.02.2019 r., godz. 17.00 - Szkoła podstawowa
4. Jelnica - 11.02.2019 r., godz. 18.00 - Remiza OSP
5. Koszeliki - 17.02.2019 r., godz. 18.00 - Remiza OSP
6. Kożuszki - 24.02.2019 r., godz. 14.00 - Remiza OSP
7. Krzewica - 12.02.2019 r., godz. 18.00 - Remiza OSP
8. Krzymoszyce - 13.02.2019 r., godz. 19.00 - Świetlica
9. Łuby - 16.02.2019 r., godz. 18.00 - w domu sołtysa
10. Łukowisko - 09.02.2019 r., godz. 17.00 - Remiza OSP
11. Łuniew - 18.02.2019 r., godz. 18.00 - Remiza OSP
12. Manie - Przyłuki - 24.02.2019 r., godz. 17.00 - Remiza OSP
13. Misie - 15.02.2019 r., godz. 18.00 - Świetlica
14. Pościsze – Kolonia Wolańska - 19.02.2019 r., godz. 17.00 - Świetlica
15. Przychody - 10.02.2019 r., godz. 15.00 - Świetlica
16. Puchacze - 08.02.2019 r., godz. 18.00 - Dom ludowy
17. Rogoźnica - 09.02.2019 r., godz. 18.00 - Dom ludowy
18. Rogoźnica – Kolonia - 08.02.2019 r., godz. 17.00 - Dom ludowy w Rogoźnicy
19. Rogoźniczka - 11.02.2019 r., godz. 17.00 - Remiza OSP
20. Rudniki - 20.02.2019 r., godz. 17.00 - Szkoła podstawowa
21. Rzeczyca - 06.02.2019 r., godz. 18.00 - Remiza OSP
22. Sawki - 23.02.2019 r., godz. 18.00 - Remiza OSP
23. Sitno - 09.02.2019 r., godz. 17.00 - Remiza OSP
24. Strzakły - 06.02.2019 r., godz. 19.00 - Remiza OSP
25. Tłuściec - 14.02.2019 r., godz. 18.00 - Remiza OSP
26. Tuliłów - 08.02.2019 r., godz. 17.00 - Remiza OSP
27. Utrówka - 11.02.2019 r., godz. 18.00 - W domu sołtysa
28. Wólka Krzymowska - 18.02.2019 r., godz. 19.00 - Świetlica
29. Wysokie - 07.02.2019 r., godz. 17.00 - Świetlica
30. Zasiadki - 07.02.2019 r., godz. 17.00 - Remiza OSP
31. Zaścianki - 08.02.2019 r., godz. 18.00 - Dom ludowy
32. Zawadki - 21.02.2019 r., godz. 18.00 - Dom ludowy
33. Żabce - 06.02.2019 r., godz. 18.00 - Remiza OSP
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny