YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Groźny wypadek: ciężko ranny 9-letni chłopak

2 maja 2014 09:59:13 | autor: red.
W środę, 30 kwietnia, w godzinach popołudniowych w Zahajkach terenowe Volvo uderzyło w Toyotę. Wśród pasażerów były dzieci. Ciężko ranny chłopak walczy o życie w szpitalu w Siedlcach.

Dwójka dzieci – chłopak i dziewczynka - była odwożona Toyotą przez 72-letniego dziadka z Drelowa do domu w Zahajkach. Tuż przed wjazdem na rodzinną posesję w skręcające w lewo auto uderzyło osobowe Volvo, którym kierował 26-letni mężczyzna z gminy Paprotnia. Mężczyzna na prostym odcinku drogi wykonując manewr wyprzedzania najechał na tył Toyoty. W efekcie uderzenia 9-letni chłopiec doznał pęknięcia podstawy czaszki i w ciężkim stanie pogotowie zabrało go do szpitala w Siedlcach.

Droga na odcinku Zahajki - Drelów była przez blisko dwie godziny zablokowana. Policja zorganizowała objazd. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z OSP Drelów i JRG Międzyrzec. Policja podała informację, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Poszkodowany w wypadku chłopak przeszedł w siedleckim szpitalu skomplikowaną operację. W piątek lekarze mają podjąć próbę wybudzenia go ze śpiączki.


Dziecko ciężko ranne w wypadku (Zahajki, gm. Drelów)


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (23 listopada 2015 21:02:46) Dał radę Tak ,Kamil zdrowo się trzymał. Dał radę. autor: koleżanka
    (23 października 2015 20:57:00) on żyje dziękuje BOGU i ludziom co modlili się za niego Wiara i Modlitwa czynią cuda autor: ojciec
    logo male