YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Groźny wypadek w Jelnicy

27 listopada 2017 10:58:58 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
BMW, którym podróżowały trzy osoby, na łuku drogi zjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało, a następnie uderzyło w drzewo.

 

W piątek około godz. 13 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Międzyrzec - Jelnica. Przybyli na miejsce funkcjonariusze w przydrożnym rowie znaleźli samochód osobowy marki BMW, w którym uwięzieni byli dwaj nieprzytomni mężczyźni. Uszkodzenia samochodu były tak duże, że mężczyzn udało się uwolnić z samochodu dopiero po interwencji strażaków i użyciu przez nich specjalistycznego sprzętu.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochodem kierował 23-letni mieszkaniec Trzebieszowa. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało i uderzyło w drzewo. Z kierowcą podróżowali 21-latek i 20-latka, obydwoje z Trzebieszowa. Siła uderzenia była tak duża, że zniszczeniu uległ praktycznie cały tył auta, a kobieta wypadła z samochodu.

Pasażerowie z licznymi obrażeniami zostali przewiezieni do pobliskich szpitali. Ciężko rannego kierowcę do szpitala przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Funkcjonariusze ustalili także, że osoby podróżujące samochodem nie miały zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek.

Foto: KMP Biała Podlaska

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male