YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Handmade New Year Cards, czyli Kożuszki na arenie międzynarodowej

8 lutego 2019 23:06:40 | autor: Anna Ostapiuk
Języka obcego można się uczyć na wiele sposobów, również za pomocą zdolności manualnych i wokalnych, o czym przekonały się przedszkolaki oddziału przedszkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Kożuszkach.

Handmade New Year Cards z Kożuszek (fot. Szkoła Podstawowa w Kożuszkach)

W styczniu 2019 r. zakończyła się realizacja kilkumiesięcznego projektu o zasięgu międzynarodowym „Handmade New Year Cards”, którego celem było wykonanie pocztówek oraz piosenek noworocznych.

W projekcie wzięło udział 13 krajów europejskich. Dzieci z Kożuszek związały swoją naukę codzienną oraz przyswajanie języka angielskiego z Rumunią i Bułgarią, dokąd wysłały własnoręcznie przygotowane kartki pocztowe z życzeniami, oraz z Portugalią, Grecją i Turcją, z których to krajów otrzymały świąteczne papierowe upominki.

W ramach projektu przygotowano również nagranie nauczonej piosenki „We wish you a Merry Christmas, która stała się dźwiękowym wyrażeniem życzeń świątecznych dla wszystkich uczestników.

Nad realizacją działań czuwali nauczyciele z oddziałów przedszkolnych – Beata Rynn, Beata Zachariasz oraz nauczyciel języka angielskiego – Beata Leszczuk.
 

REKLAMA
reklama


Handmade New Year Cards z Kożuszek


 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male