13.9°C

Huragan pokazał charakter

1 października 2018 18:32 | autor: redakcja
Huragan Międzyrzec - Grom Kąkolewnica 2:0

Grając od 30 minuty w dziesiątkę piłkarze Huraganu potrafili pokonać na wyjeździe Unię Krzywda 2:1. Ostatniej kolejki ligowej nie będą dobrze wspominać zespoły z gminy Międzyrzec, które wysoko przegrały swoje mecze.

Już w 30 minucie boisko w Krzywdzie musiał opuścił Kacper Stalewski, któremu sędzia pokazał drugi żółty i w konsekwencji czerwony kartonik. Niecały kwadrans później Huragan objął prowadzenie. W protokole pomeczowym autorem tego trafienia został zawodnik gospodarzy Kępka. Spotkanie było zacięte i w 55 minucie Unia doprowadziła do wyrównania. Wynik spotkania ustalił w 76 minucie Iwo Czumer.

Unia Krzywda – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:2 (0:1)
Bramki dla Huraganu: Kępka 44 (samobójcza), Czumer 76
Huragan: Płodowski, Jędruchniewicz, Stalewski, Olszewski, Panasiuk, Czumer, Sierpień (55’ Mielnik), Chudowolski, Kowalewski (73’ Waręgowski), Korgol, Wojtczuk (65’ A. Kwaśniewski)

Kolejne punkty stracił Grom Kąkolewnica. Tydzień temu Przegrał 0:2 w Międzyrzecu, a teraz 2:3 w Milanowie. Piłkarze z Kąkolewnicy mogą mówić o pechu, ponieważ najpierw w 47 minucie samobójcze trafienie zaliczył Magier, a już w 85 minucie, przy stanie 2:2, bramkarz Milanowa obronił strzał z rzutu karnego, którego pechowym wykonawcą był Damian Zdunek.

Tabela Klasy Okręgowej

Krzna Rzeczyca straciła niedzielę trzy punkty przegrywając u siebie z Orłem Czemierniki 1:4. Klub przy tym mocno „zapunktował” w klasyfikacji Fair Play. Goście spóźnili się aż 40 minut i Krzna mogła domagać się walkowera. W Rzeczycy postanowili jednak rozegrać mecz. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Mirek Hukaluk.

Bezlitosna dla piłkarzy z gminy Międzyrzec jest Victoria Parczew. Tydzień temu piłkarzy z Rzeczycy odprawiła z wynikiem 6:1. W ostatnia niedzielę podobnie potraktowała piłkarzy z Rogoźnicy. Zespół Marcina Kieruczenki przegrał 5:1.

Tabela Klasy A

(19 listopada 2018 17:17)
    Trener
    Co takiego się dzieje w międzyrzeckim huraganie? Znowu zarząd poda się do dymisji?
    autor: zestresowany

(19 listopada 2018 17:01)
    W Dzienniku Wschodnim,jest wywiad z kierownikiem druzyny,T.Zechowskim on rowniez byl bardzo zadkoczony decyzja zarzadu klubu.Co sie takiego wydarzylo,ze trener ktorego druzyna zakonczyla runde jesienna na 1 miejscu z przewaga 3 punkow nad kolena,traci stanowisko.Paranoja