YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Jak zaprojektować ogród marzeń?

22 marca 2019 13:09:33 | autor: Materiał Partnera
Jak sprawić, aby rośliny efektownie kwitły w naszym ogrodzie? Jakie są najnowsze trendy w uprawie kwiatów? Jak i kiedy wykonywać zabiegi na roślinach? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci zaproszeni do Centrum Ogrodniczego Dakol Piotr przy ulicy Warszawskiej 166 w Międzyrzecu Podlaskim. Spotkanie, które odbędzie się 23 marca poprowadzi znany i ceniony dziennikarz Marek Jezierski, współtwórca programu telewizyjnego „Rok w Ogrodzie”. Będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.


To już siódma edycja projektu „Ogród marzeń”. Przedsięwzięcie, które wspierają czołowi producenci z branży ogrodniczej: COMPO, Fiskars, JMP Flowers, Marolex i Vilmorin-Garden cieszy się niesłabnącym zaufaniem zarówno wśród klientów, jak i sklepów czy centrów ogrodniczych.

W miejscach, w których realizowany jest projekt fachową pomocą służy osoba, dla której ogród nie ma tajemnic - znany i ceniony dziennikarz telewizyjny – Marek Jezierski, współautor programu „Rok w ogrodzie”.

23 marca, w godzinach od 10.00 do 14.00, w Centrum Ogrodniczym Dakol Piotr przy ulicy Warszawskiej 166 w Międzyrzecu Podlaskim będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w ogrodnictwie czy nowościami produktowymi. Odwiedziny w międzyrzeckim Centrum Ogrodniczym umożliwią uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące zarówno małych, jak i dużych ogrodów, tworzonych przez pasjonatów dziedziny ogrodnictwa. Zaproszeni eksperci przedstawią nie tylko suche fakty, podzielą się również praktyczną wiedzą, która umożliwi rozwój pasji. Dla Klientów to także szansa na udział w pokazach i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w konkursach przygotowanych przez organizatorów. Nie zabraknie czasu na indywidualne konsultacje z Markiem Jezierskim, jak i przedstawicielami wszystkich firm partnerskich.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, patronat medialny nad projektem „Ogród Marzeń” objęła Telewizja Polska. Dzięki temu promocja wydarzenia będzie miała miejsce także w ogólnopolskiej telewizji.


 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 marca 2019 15:13:01) Super Super pomysł na spędzenie soboty. autor: gość
    logo male