Jest konkurs na dyrektora LO

Aktualności 1 zdjęcie

Zarząd Powiatu Bialskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim.

Przypominamy, że w niedawnych wyborach samorządowych dotychczasowy dyrektor LO Artur Grzyb zdobył mandat radnego powiatowego, a następnie został wybrany na stanowisko wicestarosty. To spowodowało konieczność ogłoszenia konkursu w placówce, którą obecnie kieruje wicedyrektor Andrzej Zygmunt.

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. Szczegóły zainteresowani znajdą w ogłoszeniu o konkursie .

Termin składania ofert upływa 9 sierpnia 2024 r. o godz. 14:00.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: