YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Kandydaci na przedszkolaka odkrywali przedszkole w Rudnikach

9 marca 2019 10:15:08 | autor: Anna Ostapiuk
W Publicznej Szkole Podstawowej im. K. Krysińskiego 5 marca odbył się Dzień Otwarty dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Wychowawcy oddziałów przedszkolnych przygotowali aktywne i kreatywne zajęcia, które przybliżyły gościom codzienne funkcjonowanie placówki.

Drzwi Otwarte w Przedszkolu w Rudnikach (fot. fot. www.fotomj.pl)

Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych o tematyce wiosennej, wzięły udział w zajęciach języka angielskiego prowadzonych przez Kingę Szymonę oraz w zabawach ruchowych, rytmicznych i logorytmicznych przygotowanych przez Katarzynę Włodarczyk. Malowano twarze, modelowano baloniki, a na amatorów fotografii czekała fotobudka z bajową postacią.

W ofercie Dnia Otwartego znalazło się przedstawienie o przedszkolu i losie przedszkolaka przygotowane przez oddział 5-6-latków pod kierunkiem Edyty Kurendy. Rodzice uczestniczyli czynnie w zajęciach, odbyli również spotkanie z dyrektorem Szkoły w Rudnikach Moniką Swórską, która w oparciu o przygotowaną prezentację multimedialną, zapoznała ich z zasadami funkcjonowania placówki oraz szczegółami rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

Elementem wieńczącym dzień była premierowa projekcja filmu o codziennym życiu przedszkola, przygotowanego przez Magdalenę Jóźwik. Po wspólnym poczęstunku każde dziecko otrzymało folder informacyjny, pamiątkową książeczkę do kolorowania oraz baloniki.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male