YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Karambol na K2

2 lipca 2018 21:10:02 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policja wydała 2 lipca oficjalny komunikat na temat wypadku z udziałem trzech samochodów, do którego doszło 30 czerwca na drodze krajowej nr 2 między Tłuśćcem a Krzewicą.

Fot. KMP Biała Podlaska

 

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 8. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost przed samochód ciężarowy marki DAF. Ciężarówka kierowana przez 23-letniego Białorusina zjechała do rowu, natomiast BMW uderzyło w kolejny samochód marki VW Golf, który w wyniku uderzenia zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Zaraz po tym doszło do jego zapalenia.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca golfem 50-letnia mieszkanka gminy Terespol oraz Białorusin kierujący BMW i jego pasażerka. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku wypadku droga krajowa nr 2 była zablokowana przez kilka godzin, a ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (9 lipca 2018 14:31:37) Beemka i ruska brawura. Oto prawdziwe przyczyny, a nie żadne zaśnięcie. A co miał rusek powiedzieć, że poszedł na żywioł, aby dostać kilka lat do odsiadki autor: gość
    (4 lipca 2018 12:43:56) Zmęczenie Ile godzin jechali bez przerwy ? Trzeba bardziej kontrolować samochody na zagranicznych rejestracjach. autor: Xyz
    logo male