Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-0.6°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Kolejny wypadek na obwodnicy

30 czerwca 2014 21:48 | autor: red.

W poniedziałek (30 czerwca) tuż przed godz. 19 na obwodnicy Międzyrzeca doszło do zderzenia samochodu ciężarowego Volvo z naczepą z samochodem osobowym marki Mercedes.

54-letni kierowca samochodu ciężarowego wyjeżdżając z drogi nr 19 na drogę krajową nr 2 nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącej mercedesem 22-letniej mieszkance gminy Międzyrzec. Kierującą samochodem osobowym kobietę ze złamaną nogą odwieziono do szpitala.

Do wypadku na międzyrzeckiej obwodnicy doszło także w sobotę (28 czerwca), około godz. 14.30. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 2 z drogą nr 19 mieszkanka Lublina kierująca samochodem osobowym marki Fiat Panda, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i włączając się do ruchu, nie udzieliła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo 18-latkowi z gminy Międzyrzec, który kierował motorowerem. 45-letnia kobieta doprowadziła do zderzenia pojazdów. Potłuczonego motorowerzystę ze złamaną prawą ręką przewieziono do międzyrzeckiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (2 lipca 2014 14:03)
  poszkodowany
  Jeśli ktoś zna poszkodowanego motorowerzystę, proszę o kontakt mam bardzo ważne informacje do przekazania katarzyna.p357@wp.pl
  autor: katarzyna

  (1 lipca 2014 14:25)
  Cieszymy się, że ma zdrową prawą rękę. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
  autor: admin

  (1 lipca 2014 13:03)
  Rzetelni reporterzy
  Małe sprostowanie odnosnie wypadku z motorowerzysta. złamaną ma lewą a nie prawą rękę. Wiem to od samego poszkodowanego bo leżymy na jednym oddziale. Nie umieszczajcie nieprawdziwych informacji jesli ich rzetelnie nie zgromadziliscie.
  autor: informator

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny