YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Kradzieże w Berezie i Międzyrzecu

2 sierpnia 2013 12:02:03 | autor: Redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci szukają złodziei, którzy w Berezie ukradli przyczepę samochodową a na ulicy Radzyńskiej wycięli 50 metrów aluminiowego kabla do przesyłu prądu.

Do kradzieży w Berezie doszło w nocy ze środy na czwartek. Łupem nieznanego sprawcy padła przyczepa samochodowa marki "Humbaur" oraz znajdujące się na niej trzy okna dachowe. Firma "Roto Frank" z Lubartowa swoje straty oszacowała na 30 tys. zł.

Na ulicy Radzyńskiej nieustalony sprawca, odciął i ukradł 50 metrów czterożyłowego aluminiowego kabla, który służył do przesyłu prądu na teren jednego z przedsiębiorstw. Energetycy straty oszacowali na 2103 zł.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (2 sierpnia 2013 16:20:09) a jak się pisze "złodziei"? gdzie w tym słowie literówka??? autor: brunon k.
    (2 sierpnia 2013 15:52:26) Poprawność artykułu Jak wrzucacie jakieś informacje to wypadałoby je najpierw przeczytać, bo poprawność gramatyczna i stylistyczna tego tekstu powala. Już lead zawiera literówkę "złodziei", przed "a" powinien być przecinek!, "łupem nieznanego sprawca"?!, "oraz znajdujące się na niej trzy oknami dachowe". Tragedia, żeby ktoś określający się mianem "dziennikarza" nie przeczytał tekstu przed wrzuceniem go na stronę. Pozdrawiam. autor: Międzyrzeczanka
    logo male