YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Królewna Śnieżka dla przedszkolaków

23 stycznia 2016 16:58:36 | autor: Redakcja/GCK Drelów
Królewna Śnieżka to jedna z najbardziej znanych i lubianych przez dzieci bajkowych postaci. Najmłodsi ze Świetlicy Środowiskowej w Drelowie z panią Wiolą - kierownikiem Świetlicy Środowiskowej w Drelowie, postanowiły przygotować przedstawienie dla kolegów i koleżanek z przedszkola.

"Królewna Śnieżka" dla przedszkolaków z Drelowa (fot. GCK Drelów)

Przedstawienie odbyło się w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie podczas Balu Przebierańców dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Drelowie.

Treść bajki zna pewnie każdy maluch. Ta piękna, wzruszająca historia oraz gra naszych małych aktorów z pewnością pobudziła dziecięcą wyobraźnię. Najmłodsi poprzez identyfikowanie się z bohaterami w prosty sposób uczą się odróżniać dobro od zła. Ćwiczenia teatralne to także doskonały trening pamięci i koncentracji, okazja do doskonalenia poprawnej wymowy czy techniki głośnego mówienia. Dzieci uczą się też jak opanowywać tremę i radzić sobie ze stresem.

Cały występ wzbogaciła malownicza dekoracja sceny oraz stroje, które przeniosły w barwny świat bajek. O kostiumy i wystrój zadbali rodzice oraz pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Drelowie. Gromkie brawa od publiczności to zdecydowanie najlepsza recenzja przedstawienia.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male