YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Laureaci Sportowych Wawrzynów

18 stycznia 2019 14:05:39 | autor: redakcja/Urząd Miasta
Wiktor Waszczuk oraz strażacy z OSP Stołpno to zwycięzcy plebiscytu Sportowy Wawrzyn 2018.

Uroczysta gala Sportowych Wawrzynów 2017 (fot. miedzyrzec.info)

Nagroda trafi do nominowanych w trzech kategoriach: zawodnik, drużyna i trener. Z uwagi na niewielką liczbę wniosków i niewystarczające uzasadnienia, Kapituła zadecydowała o nieprzeprowadzaniu głosowania internetowego.

Do pierwszego etapu plebiscytu wpłynęły następujące zgłoszenia: w kategorii zawodnik nominowano: Wiktora Waszczuka, Mateusza Skrzata i Mariusza Ferensa. W kategorii drużyna - Młodzieżową Drużynę Pożarniczą „Stołpno”, a w kategorii trener - Sylwestra Wilczyńskiego. Nie zgłoszono żadnych kandydatur działaczy sportowych.

Kapituła po dokonaniu weryfikacji zgłoszeń pod względem formalnym w kategorii zawodnik odrzuciła kandydatury Mateusza Skrzata i Mariusza Ferensa. Nagrodę przyznano Wiktorowi Waszczukowi, trenerowi i zawodnikowi Muay Thai, który w 2018 roku wywalczył złoty medal na amatorskich Mistrzostwach Świata ISKA. Z uwagi na to, że w kategorii drużyna i trener zgłoszono tylko po jednej kandydaturze, kapituła postanowiła nagrodzić Młodzieżową Drużynę Pożarniczą „Stołpno”, która zajęła 3 miejsce podczas 24. Mistrzostw Sportowo–Obronnych Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej w Bolesławcu oraz jej trenera - Sylwestra Wilczyńskiego.

Statuetki Sportowych Wawrzynów zostaną wręczone w lutym.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male