Lista rezerwowa na montaż kolektorów
Gmina Międzyrzec Podlaski realizuje zadanie dostawy i montażu 505 zestawów instalacji kolektorów słonecznych. Osoby zainteresowanie mogą składać wnioski na listę rezerwową.
Trwa dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych u mieszkańców z terenu gminy Międzyrzec Podlaski, którzy podpisali umowy w ramach realizowanego projektu pn. „Montaż instalacji OZE w Gminie Międzyrzec Podlaski- zadanie 1”. Wykonawcą jest: firma „DAJK Maciej Kańczugowski Sp. z o. o.” z siedzibą w Lublinie.
Dokładny termin montażu pod danym adresem będzie ustalany telefonicznie przez Wykonawcę bezpośrednio z mieszkańcem. W ramach projektu planowana jest dostawa i montaż 505 zestawów kolektorów słonecznych u mieszkańców gminy Międzyrzec Podlaski oraz dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku gminnej biblioteki i GOK w Wysokim.
Gmina Międzyrzec Podlaski informuje, że mieszkańcy zainteresowani montażem instalacji kolektorów słonecznych mogą składać wnioski na listę rezerwową. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 83 371-24-96 wewn. 39 lub bezpośrednio w siedzibie Urzędu Gminy w pokoju nr 17. Stosowne formularze dostępne są na stronie Urzędu Gminy.
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
Ja
Dzięki za życzenia ale nadchodzący rok jest 2023 mijający 2022
autor: Jan
Najczęściej czytane
3
Tragiczny finał podróży. Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 10:00 na drodze między Zahajkami a Żerocinem. Samochód osobowy zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, a następnie stanął w ogniu. Kierowcy nie udało się uratować.
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Ostatnio komentowane
2
Czy da się pogodzić wielkopowierzchniową produkcję zwierzęcą z interesem społecznym?
Gmina Międzyrzec Podlaski jest gminą typowo rolniczą, choć w ostatnich latach obserwuje się diametralną zmianą charakteru gospodarstw rolnych, w szczególności ukierunkowanych na hodowlę zwierząt. W wielu miejscowościach zanikły drobne przydomowe hodowle, a ich miejsce zajmują wielkokubaturowe budynki inwentarskie mieszczące liczne stada, głównie drobiu. Dla jednych sposób na biznes lub dostosowanie się do wymogów nowoczesnego rolnictwa, dla innych - uciążliwość i obawa o środowisko naturalne. W latach 2010-2026 na terenie gminy Międzyrzec Podlaski powstało 85 ferm drobiu. Jaki jest ich odbiór społeczny i czy podobne inwestycje postrzegane są tylko negatywnie?
Podobne artykuły:
0
Gmina nie zgadza się na podwyższenie ceny instalacji fotowoltaicznych
Od stycznia br. mieszkańcy gminy Drelów oczekują na montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach własnych gospodarstw. Firma realizująca przedsięwzięcie próbuje podnieść cenę usługi za wykonanie zadania w ramach gminnego projektu, na co nie ma zgody samorządu. Trwa procedura wyjaśniająca.
2
Przygotuj nieruchomość do montażu fotowoltaiki
Jak informuje Urząd Gminy Drelów, na terenie gminy od stycznia 2022 roku rozpoczną się montaże instalacji fotowoltaicznych na nieruchomościach mieszkańców. W związku z tym przyszli użytkownicy instalacji proszeni są o zapoznanie się z prezentacją dotyczącą przygotowania nieruchomości do poprawnego montażu.
0
Dodatkowy nabór na montaż kotłów. Decyduje kolejność zgłoszeń
Gmina Międzyrzec Podlaski informuje o uzupełniającym naborze wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów na kotły na pellet w ramach projektu pn. „Montaż instalacji OZE w Gminie Międzyrzec Podlaski – zadanie 1” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
0
Szkoły w Halasach i Rzeczycy już po termomodernizacji
Fotowoltaika, pompa ciepła, energooszczędne oświetlenie i nowoczesne systemy wentylacji to efekty niedawnej termomodernizacji kolejnych budynków szkół usytuowanych na terenie gminy Międzyrzec. Inwestycja przekraczająca 5 mln złotych, obejmująca docelowo wiele placówek oświatowych na terenie gminy, nie tylko poprawi komfort życia społeczności lokalnej, ale też znacząco wpłynie na wzrost efektywności energetycznej.