Logo jubileuszu 20-lecia GOK
Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim w 2026 roku obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności. Z tej okazji instytucja wprowadza specjalne, jubileuszowe logo, które będzie wykorzystywane we wszystkich materiałach promocyjnych. Logo będzie towarzyszyć również akcjom i wydarzeniom kulturalnym realizowanym w ramach jubileuszu.
Logo jubileuszowe Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokim zaznacza 20-lecie działalności instytucji w latach 2006–2026. Dominującym elementem graficznym jest liczba „20″ , symbolizująca jubileusz, harmonijnie połączona z oficjalnym znakiem GOK. Kolorystyka oparta na odcieniach niebieskiego i żółci nawiązuje do stabilności, energii oraz lokalnej tożsamości. Okrągły emblemat z motywami heraldycznymi akcentuje tradycję i zakorzenienie w kulturze regionu, w szczególności w tradycji samorządu Gminy Międzyrzec Podlaski. Całość tworzy nowoczesną, a jednocześnie czytelną formę wizualną, oddającą ciągłość i rozwój ośrodka.
W ramach jubileuszu na cały rok zaplanowano cykl wydarzeń kulturalnych, mających na celu podkreślenie jubileuszu 20-lecia instytucji, skierowanych do mieszkańców w różnym wieku. O szczegółach dotyczących poszczególnych inicjatyw Gminny Ośrodek Kultury będzie informować na bieżąco, publikując co miesiąc aktualną rozpiskę wydarzeń za pomocą swoich social mediów.
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
Najczęściej czytane
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Ostatnio komentowane
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Podobne artykuły:
14
Inicjatywy jubileuszowe pod wspólnym logo
Rok 2023 to rok jubileuszowy dla społeczności Gminy Międzyrzec Podlaski. 50-lecie istnienia gminy w obecnych ramach terytorialnych to okazja do podejmowania ciekawych inicjatyw i organizowania wydarzeń, które pozwolą integrować różne środowiska lokalne. Samorząd zachęca do składania propozycji inicjatyw, dla których zostało już opracowane wspólne logo.
0
Szóstka zaprasza na jubileusz 100-lecia OSP
Ochotnicza Straż Pożarna w Szóstce zaprasza na uroczystość jubileuszową, podczas której jednostka będzie świętowała 100-lecie powstania formacji. Spotkanie zainauguruje msza święta w miejscowym kościele, po której na placu przy remizie będzie miało miejsce poświęcenie i nadanie sztandaru, zostaną również wręczone medale i honorowe odznaczenia. Organizatorzy zadbają także o swoich gości, dla których przygotują m.in. dmuchany plac zabaw, pokazy sprzętu strażackiego i wspólny poczęstunek.
0
Jubileusz Galerii ES
Galeria ES działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia powstania. Z tej okazji zaplanowano prezentację czterech szczególnych wystaw. Z jednej strony będą to ekspozycje prac artystów od lat związanych z galerią, z drugiej wystawy dedykowane naszemu miastu.