YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Łukowska policja prosi o pomoc

1 marca 2019 14:40:55 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Komenda Powiatowa Policji w Łukowie poszukuje świadków tragicznego wypadku, do którego doszło 25 lutego w miejscowości Karwów Kolonia. Kierujący toyotą potrącił pieszego, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło tuż po godz. 19 w miejscowości Karwów Kolonia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący pojazdem marki Toyota jadąc od strony miejscowości Trzebieszów w kierunku Łukowa, na prostym odcinku drogi potrącił pieszego, który również poruszał się w tym samym kierunku. W wyniku tego zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący toyotą 31-letni mieszkaniec Łukowa nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia i zawracają się jednocześnie z apelem o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który poniósł śmierć w wyniku tragicznego zdarzenia.

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 50-60 lat, 160-170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, kilkudniowy zarost koloru siwego. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego w niebiesko-szare nieregularne wzory, sweter koloru czarnego, koszula z długim rękawem w podłużne paski w różnych kolorach, spodnie koloru czarnego – materiałowe w podłużne prążki, buty koloru czarnego typu kozaki zasuwane na suwak.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie, ul. Międzyrzecka 9, 21-400 Łuków, telefon (25) 797-62-10 lub 112.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male