Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Miedzyrzec.Info
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Policjanci oddali krew

27 marca 2017 22:40:15 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
fot. KMP Biała Podlaska

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim dołączyli do Ogólnopolskiej Akcji "SpoKREWnieni służbą". Policjanci honorowo oddali krew w Bialskim Oddziale Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Ogólnopolska zbiórka krwi "SpoKREWnieni służbą" odbywa się pod patronatem szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka na terenie całej Polski. Zainaugurowana została 1 marca w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Data ta wybrana została nieprzypadkowo. To święto państwowe ustanowione na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia antykomunistycznego, którzy przelewali krew w obronie niepodległości Polski. W ramach akcji krew oddawać można przez cały marzec.

Inicjatywę wsparła również bialska komenda. W miniony piątek w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białej Podlaskiej funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim również honorowo oddali krew.

- Warto podkreślić, że nie jest to inicjatywa jednorazowa, a policjanci oddają krew regularnie już od wielu lat, pomagając osobom potrzebującym, które niejednokrotnie przechodzą ciężkie operacje, ratujące ich zdrowie i życie – przypomina Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej KMP.

Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
(31 marca 2017 07:25:12)
LANS, PROSZĘ PAŃSTWA, LANS. Policja w Międzyrzecu zajmuje się pierdołami, a jak ktoś potrzebuje na prawdę pomocy, to nie przyjmują zgłoszenia. Ot cała prawda.
autor: gość

(28 marca 2017 23:06:58)
ale smieszne
PSIA KREW :)))))) Sorki nie moglem sie powstrzymac!
autor: huragon

reklama | regulamin | pelna wersja strony

Copyright 2018 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny