Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Miedzyrzec.Info
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Policyjna krew

11 grudnia 2017 11:24:39 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim oddali krew w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Robią tak od wielu lat, pomagając tym którzy krwi najbardziej potrzebują.

 

„Nasza Krew – Nasza Ojczyzna” to hasło tegorocznej Ogólnopolskiej Akcji Honorowego Oddawania Krwi służb mundurowych dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Celem organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia jest przede wszystkim pomoc w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego poprzez łagodzenie deficytu w bankach krwi i placówkach służby zdrowia.

Do akcji włączyli się również policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim. Funkcjonariusze oraz członkowie ich rodzin oddali krew w Bialskim Oddziale Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Nie jest to inicjatywa jednorazowa. Mł. asp. Marek Szczepaniuk, mł. asp. Szymon Nurzyński oraz asp. Sławomir Nestoruk oddają krew regularnie już od wielu lat, pomagając osobom potrzebującym, które niejednokrotnie przechodzą ciężkie operacje. Mł. asp. Szymon Nurzyński w dowód uznania za długoletnie oddawanie krwi uhonorowany został odznaką „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi”.

Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
reklama | regulamin | pelna wersja strony

Copyright 2018 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny