Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Miedzyrzec.Info
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zbiorą krew na Festynie Żeglarskim

5 sierpnia 2017 08:00:00 | autor: Redakcja
Strzeżone kąpielisko miejskie przy Stanicy Żeglarskiej (fot. miedzyrzec.info)

Już niebawem, bo 12 sierpnia przy Stanicy Żeglarskiej na "Międzyrzeckich Jeziorkach" odbędzie się coroczny Festyn Żeglarski, w tym roku połączony ze zbiórką krwi.

W tym roku organizatorzy "Motoserca"  zrezygnowali z organizacji oddzielnej imprezy i postanowili przeprowadzić dużą akcję zbiórki krwi na terenie naszego miasta wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Żeglarstwa w Międzyrzecu Podlaskim w trakcie festynu żeglarskiego.

Prezes Stowarzyszenia Leszek Szczerbicki zaprasza wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości do udziału w tym wydarzeniu. Festyn Żeglarski odbędzie się 12 sierpnia. Przewidziana jest moc różnorodnych atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in.: gry, konkursy i zabawy, pokazy ratownictwa wodnego oraz koncerty. Wstęp wolny!

Przy Stanicy Żeglarskiej, gdzie odbywać się będzie Festyn Żeglarski, otwarte zostało nowe strzeżone kąpielisko miejskie. Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Żeglarstwa w Międzyrzecu Podlaskim Leszek Szczerbicki zaprezentował walory kąpieliska, zachęcając do korzystania, z tej nowej, atrakcji turystycznej naszego miasta.

Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
(8 sierpnia 2017 21:08:22)
zespoły
Gra i trąbi zespół Kombi
autor: gość

(7 sierpnia 2017 09:43:58)
zESPOŁY
Jakie zespoły będą grały, jeśli można wiedzieć? Międzyrzecka ikona quantez?
autor: aaa

reklama | regulamin | pelna wersja strony

Copyright 2018 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny