YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

"Maluchem" wymusił pierwszeństwo

26 stycznia 2019 12:02:14 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Do kilku groźnych zdarzeń drogowych doszło w ostatnich dniach na terenie gminy Międzyrzec Podlaski.

W czwartek (24 stycznia) w Tłuśćcu 92-letni kierowca Fiata 126p zderzył się z osobową Mazdą 6. Do zdarzenia doszło przed południem na drodze krajowej nr 2. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący „maluchem” 92-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka pojazdowi. Drugim autem kierował 40-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca fiata.

W piątek (25 stycznia) gwałtownie pogorszyły się warunki na drogach. Na efekty tej trudnej sytuacji nie trzeba było długo czekać. Kilkanaście minut po godz. 10 na drodze krajowej nr 19 w Rzeczycy pojazd ciężarowy zderzył się z samochodem osobowym. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciężarówką marki Volvo. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydostać kobietę z auta. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Wypadek spowodował kilkugodzinne utrudnienia w ruchu.

Około godz. 12.40 doszło do kolejnego zdarzenia na „dziewiętnastce”, tym razem w Halasach. W zderzeniu pojazdu ciężarowego z osobowym poszkodowana została jedna osoba. Policja musiała wprowadzić na trasie ruch wahadłowy. Do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym doszło również po godz. 14 w Strzakłach.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male