Maria Kossak zaśpiewa seniorom

Aktualności 1 zdjęcie
Maria Kossak + goście – koncert w Międzyrzecu (fot. Międzyrzec Info)

Mieszkańcy gminy Drelów zrzeszeni w klubach seniorach rozpoczynają swoją letnią przygodę, a wraz z nią wyjazdowe spotkania. Już za kilka dni w Witorożu zaśpiewa dla nich młoda wokalistka Maria Kossak.

Na koncert Marii Kossak w ramach wakacyjnego cyklu "Lato z Seniorami" zaprasza Gminne Centrum Kultury w Drelowie.

Wydarzenie odbędzie się już 30 marca o godz. 17:00 w remizie OSP w Witorożu.

Jak zapowiada organizator, to spotkanie nie tylko dla seniorów, więc warto tę datę już dziś zapisać w swoim weekendowym kalendarzu.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: