YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Matka i syn zatruli się gazem

1 sierpnia 2017 22:58:45 | autor: Redakcja
Rankiem 1 sierpnia w jednym z domów w gminie Międzyrzec Podlaski znaleziono ciała dwojga osób - matki i syna. Wszystko wskazuje, że zatruli się gazem.

Pierwszego sierpnia przed godziną 8 policjanci dostali zgłoszenie o odnalezieniu dwóch osób, które nie dają oznak życia. Ciała ich znaleziono w jednym z gospodarstw w miejscowości Kożuszki w gminie Międzyrzec Podlaski. Medyczne służby ratownicze, które przybyły na miejsce nie mogły już nic pomóc. Syn oraz jego matka zmarli przed przybyciem służb.
Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy dokonali oględzin pomieszczeń domu, celem wykluczenia obecności trujących gazów. Na podstawie oględzin zwłok policja wykluczyła udział osób trzecich. Znalezione ofiary to 81-letnia matka oraz jej 47-letni syn. Funkcjonariusze prowadzący śledztwo zakładają, że najbardziej prawdopodobna przyczyną zgonu był gaz, który ulatniał się z kuchenki. Policjanci w mieszkaniu ujawnili odkręcony gaz oraz kurki kuchenki gazowej.
Prokuratura prowadzi bezpośredni nadzór nad prowadzonym postępowaniem. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pomoże w ostatecznym ustaleniu przyczynę zgonu.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male