YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Mężczyzna z kjowym peselem, czyli Piotr Bałtroczyk w Międzyrzecu

28 lutego 2018 03:36:02 | autor: Redakcja
Po raz pierwszy w naszym mieście zaprezentuje się znakomity kabareciarz Piotr Bałtroczyk. Jego dwugodzinny występ pt. „Mężczyzna z kijowym peselem” będzie można obejrzeć w poniedziałek 12 marca o godz. 18 w kinie „Sława”.

Piotr Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Dlatego zaczyna niebanalnie od: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A wy jesteście dla mnie atrakcją, bez was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”. I to, jak zapowiada organizator, będzie właściwie jedyny powtarzalny fragment każdego z wieczorów, w którym każdy ma szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka, ale jak zacznie, to, jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz, „słowa sypią się jak g… z barana”.

Dlatego warto posłuchać najnowszej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka, by dowiedzieć się – co też mu się przydarzyło w ostatnim czasie oraz pośmiać się do łez. Nikt tak bowiem jak on nie potrafi przydrożne drobiazgi przetworzyć w pełne inteligentnego humoru historie. Bilet na dwugodzinny występ kosztuje 50 zł, a można go rezerwować pod nr. tel. 503 006 868. Takiej okazji międzyrzeccy miłośnicy humoru absolutnie nie powinni przegapić.

 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male