YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Międzyrzecki Mam Talent

6 lipca 2016 11:42:54 | autor: Redakcja
W niedzielę 24 lipca w parku przy Pałacu Potockich odbędzie się Międzyrzecki Mam Talent, do udziału w którym może zgłosić się każdy, kto pragnie zaprezentować swoje szczególne umiejętności.

Do udziłau w konkursie zachęcają Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski oraz Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski i Gminy Kąkolewnica:

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Międzyrzec Podlaski!
Szanowni Mieszkańcy Gminy Kąkolewnica

Miasto Międzyrzec Podlaski, Gmina Międzyrzec Podlaski oraz Gmina Kąkolewnica aktywnie uczestniczą w przygotowaniach do zbliżających się Światowych Dni Młodzieży, Przez cały tydzień w okresie od 20 do 25 lipca w naszych rodzinach gościć będzie młodzież reprezentująca rożne kraje świata.

Zarówno na terenie miasta, gminy Międzyrzec Podlaski jak i gmin sąsiednich w tym czasie będą organizowane rożne wydarzenia i imprezy, zapewniające może przeżyć duchowych, kulturalnych, sportowych... Gorąco zachęcamy do udziału w tych inicjatywach, przygotowanych nie tylko dla gościnnej młodzieży, lecz także dla Państwa. To okazja do integracji, rozwinięcia dialogu, wymiany doświadczeń i zaprezentowania naszego kulturowego, lokalnego dziedzictwa.

W niedzielę 24 lipca pragniemy zorganizować przedsięwzięcie wyjątkowe - nie tylko dla przyjezdnych, ale również dla mieszkańców. Od godz. 15:00 do 20:00 tego dnia w parku przy Pałacu Potockich w Międzyrzecu odbędzie się Międzyrzecki Mam Talent. Wydarzenie to ma na celu odkrycie i zaprezentowanie potencjału, który tkwi we wszystkich Mieszkańcach. Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby - dzieci, młodzież i dorosłych, pojedynczo i w grupach - do ujawnienia swoich talentów. Każdy z nas ma jakąś szczególną umiejętność - śpiew, recytacja, pantomima, teatr, gra na instrumentach, gimnastyka... - to może być wszystko. Ważne, aby mieć na siebie pomysł i odwagę, by podzielić się tym pomysłem i zaprezentować go naszym zagranicznym gościom. To nie będzie rywalizacja - to będzie Festiwal Talentów,

Zgłoszenia przyjmowane są u księży w zakrystii po każdej mszy świętej do 17 lipca. Występ nie powinien trwać dłużej niż 20 min. jeśli liczba zgłoszeń będzie bardzo duża, zastrzegamy możliwość wyboru poszczególnych propozycji, tak aby zmieścić się w planowanym czasie prezentacji.

Zapraszamy gorąco wszystkich do udziału w Międzyrzeckim Mam Talent. To jedyna taka okazja do promocji, którą warto wykorzystać,

Z pozdrowieniami,

Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski Zbigniew Kot

Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski Krzyszto Adamowicz

Wójt Gminy Kąkolewnica Zbigniew Ładny

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male