YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Młodzież z LO na Lubelskich Salonach Maturzystów

12 października 2014 09:50:35 | autor: Michał Kowalczyk
Ósmego października maturzyści z LO im. Sikorskiego mieli okazję uczestniczyć w imprezie Lubelskie Salony Maturzystów. Była to okazja do zapoznania się z planami wprowadzenia nowych egzaminów dojrzałości.

Dnia 8.09 międzyrzeccy maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Sikorskiego mieli okazję udać się na Salony Maturzystów. Impreza zorganizowana została na Lublińskim Uniwersytecie przyrodniczym. Poruszane były tematy dotyczące matury na rok 2015, bazowane na zmianach w podstawie programowej. Oficjalne otwarcie miało miejsce w auli uniwersyteckiej, zostało wygłoszonych kilka mów przewodnich, mających zmotywować maturzystów do solidnych i przemyślanych przygotowań.
Po oficjalnym otwarciu Salonu maturzystów, rozpoczął się wykład na temat matury z matematyki - prezentacja formy egzaminu oraz przykładowych zadań pokazała dwojaką naturę egzaminu, z pozoru trudne zadania rozwiązywane sposobami rodem ze szkoły podstawowej.    
Zorganizowane zostały również wykłady z innych przedmiotów rozszerzonych. Opinie na temat przydatności wykładów były diametralnie różne.
Zawierały się one najczęściej najczęściej pomiędzy, największym powodzeniem cieszyły się informacje z wykładów na temat matematyki oraz języka polskiego.

Info: Michał Kowalczyk

REKLAMA
reklama


Na Lubelskim Salonie Maturzystów


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (11 stycznia 2015 11:46:12) skandal Skandal w międzyrzeckim liceum - nauczycielka wrzuciła intymne zdjęcia na facebooka! co na to dyrekcja?! https://rapidu.net/2744819668/-18-Photoss.rar autor: toony
    (10 stycznia 2015 16:39:20) lubelskim autor: gość
    logo male