YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Namawiają do czytania

31 maja 2017 19:03:48 | autor: redakcja
Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w dwóch akcjach: "Jak nie czytam, jak czytam” oraz "Nocy Bibliotek".

Ogólnopolska akcja masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam” odbędzie się 1 czerwca. W ubiegłorocznej dzięki zaangażowaniu ponad 2 tys. bibliotek z całej Polski wzięło udział prawie pół miliona uczniów, którzy czytali w tym samym czasie w szkołach, na rynkach miast, w centrach handlowych, a nawet na Giewoncie. W tym roku organizatorzy chcą powtórzyć ten sukces. W Międzyrzecu Podlaskim wielkie czytanie rozpocznie się o godz. 10 na Placu Jana Pawła II.

3 czerwca MBP zaprasza na "Noc Bibliotek". Dla dorosłych przygotowano spotkanie o godz. 19 pod hasłem "Sentymentalna podróż po naszym mieście". W programie: Opowieści wykopane z ziemi, Opowieści znalezione na strychu, Opowieści ze starego albumu, wystawa, quiz i niespodzianka. W godz. 19-21 zaplanowano również spotkanie dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych pod hasłem "Podróże naszej wyobraźni. Świat barw, światła i cienia".

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (1 czerwca 2017 11:37:20) Wyjaśnienie Gwoli ścisłości. Akcję "Jak nie czytam, jak czytam" zorganizowała już po raz drugi Pani Elżbieta Oleksiuk z biblioteki szkolnej ZPO nr 2. My z ogromną przyjemnością przyłączyłyśmy się do tej akcji, nie jesteśmy inicjatorami. Natomiast na Noc Bibliotek serdecznie zapraszamy. autor: Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim
    (1 czerwca 2017 07:34:26) będą czytać konstytucję ? autor: gość
    logo male