YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Nauczą panie jak się bronić

19 października 2016 20:46:49 | autor: redakcja
Gminy Drelów i Międzyrzec Podlaski zapraszają kobiety w każdym wieku do udziału w bezpłatnych kursach samoobrony. Będzie to 12 godzin praktycznych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanego instruktora.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz deklaracji o stanie zdrowia. W Urzędzie Gminy Drelów wzory dokumentów są dostępne w pokoju nr 14 oraz na stronie internetowej www.drelow.pl, w Urzędzie Gminy Międzyrzec w pokoju nr 17 lub na stronie www.miedzyrzecgmina.pl. Dokumenty trzeba złożyć do 31 października. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W gminie Drelów zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i piątki, w godz. 16-17, w sali lustrzanej drelowskiego gimnazjum. W gminie Międzyrzec panie będą trenować w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy w poniedziałki i piątki w godz. 17-18.

Kurs jest elementem projektu realizowanego przez samorządy na terenie działania międzyrzeckiego Komisariatu Policji. Dotyczy on poprawy bezpieczeństwa i jest współfinansowany z Programu "Razem bezpieczniej" im. Władysława Stasiaka. Taki kurs będzie również organizowany w Międzyrzecu Podlaskim.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (20 października 2016 23:04:01) kto kto będzie prowadził zajęcia? autor: onnnn21
    logo male