YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Nietrzeźwy staranował matkę z dzieckiem

6 listopada 2018 08:20:27 | autor: Redakcja
W sobotę, 3 listopada, nietrzeźwy kierujący Toyotą uderzył w tył poprzedzającego pojazdu Volkswagena Passata. Oba pojazdy wylądowały w rowie.

Do wypadku doszło 3 listopada ok. godz. 17 na drodze krajowej nr 19, w lesie Grabowiec / Rzeczyca. Kierowca Toyoty, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu, uderzył w tył Volkswagena Passata. Oba samochody poruszały się w kierunku Grabowca. W wyniku zderzenia wylądowały w rowie.

Passat został całkowicie zniszczony. Dobrze, że skończyło się tylko na siniakach, bo poszkodowana kierująca tym autem przewoziła 5-letnie dziecko. Nietrzeźwemu kierowcy odebrano prawo jazdy. Obecnie oczekuje na wyrok sądu.

Na terenie województwa lubelskiego, tegoroczne policyjne działania w ramach akcji „Znicz” trwały od 31 października do 4 listopada. W tym czasie doszło do 15 wypadków drogowych, w których 22 osoby zostały ranne, a jedna zginęła. W ubiegłym roku wypadków było znacznie więcej, bo 47. Na ich skutek 65 osób zostało rannych, a 3 zginęły.

W czasie tegorocznej akcji „Znicz” policjanci zatrzymali na drogach województwa 82 pijanych kierowców. Odnotowano także 345, mniej groźnych, kolizji drogowych.
 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (16 listopada 2018 15:31:57) pawian To nie żaden policjant - małolat jakiś. autor: pawiam
    (11 listopada 2018 16:34:56) Czyżby były policjant był kierowcą toyoty autor: Damian
    (6 listopada 2018 21:06:08) Pijani kierowcy Polijcja powinna częściej kontrolować kierowców odjeżdżających spod wiejskich sklepów np.w Krzewicy, Łuniewie i wszędzie gdzie sprzedają piwo autor: Michał
    logo male