YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Nowa piosenka z Kina Sława

22 kwietnia 2017 17:16:29 | autor: mw
W marcu w Międzyrzecu Podlaskim gościła Kasia Sochacka z zespołem. Wokalistka nagrała w Kinie Sława kilka piosenek. Jedna z nich jest już dostępna w serwisie YouTube.

Niebawem efekty sesji w Kinie Sława zobaczymy na YouTube

Piosenki nagrane na żywo w Międzyrzecu świetnie wypromowały pierwszy album Korteza. W jego ślady chce iść kolejna debiutantka Katarzyna Sochacka, która w marcu miała swoją „Sesję w K inie Sława”. W 2015 r. Kortez wystąpił podczas festynu z okazji Dni Międzyrzeca. Kilka miesięcy później ponownie zawitał do naszego miasta. Na scenie kina Sława nagrał trzy piosenki, które promowały jego debiutancki album. Sesja okazała się strzałem w dziesiątkę. Piosenka „Dla mamy” ma na YouTube ponad 2,5 mln wyświetleń, natomiast „Pocztówka z kosmosu” – blisko 1,4 mln. Wydany jesienią 2015 r. album „Bumerang” odniósł artystyczny i komercyjny sukces. W 2016 roku Kortez wygrał konkurs debiutów na opolskim festiwalu.

Czy w ślady Korteza pójdzie Katarzyna Sochacka?

"Drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z południa Polski. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka. Unika lakieru do włosów i szpilek. Zdaje się, że jest sobą. Podpisała kontrakt z Jazzboy. "Trochę Tu Pusto" to jej pierwszy singiel" – reklamuje wytwórnia Jazzboy Records, której gwiazdą jest Kortez. Kasia dała się poznać szerszej publiczności przy okazji swojego udziału w 3. edycji programu „Mam Talent!” (2010) i 7. edycji „Must Be the Music” (2014). 10 czerwca usłyszymy ją na festynie z okazji Dni Międzyrzeca. Wystąpi z zespołem przed gwiazdą wieczoru – Lady Pank.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (24 kwietnia 2017 23:56:55) co to? lubu dubu autor: znawca
    logo male