YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Nowe centrum medyczne już działa

22 marca 2012 11:00:49
Medisphera ma być być nowoczesnym ośrodkiem medycznym, świadczącym specjalistyczne usługi. Taką wizję przedstawia szef centrum Norbert Kubiszyn.

Centrum Medyczne Medisphera mieści się przy ulicy Piłsudskiego 83. Oferuje porady specjalistów z zakresu kardiologii, endokrynologii, ortopedii, diabetologii, radiologii, ginekologii i położnictwa, onkologii, fizjoterapii oraz stomatologii.

- Medisphera w moim zamyśle ma poszerzyć ofertę medyczną adresowaną do naszej społeczności – mówił podczas uroczystego otwarcia centrum Norbert Kubiszyn. - Widziałem i nadal widzę potrzebę współpracy pomiędzy wszystkimi działami opieki medycznej czyli lecznictwem szpitalnym, podstawową opieką zdrowotną oraz opieką specjalistyczną. To naturalna symbioza, która przyniesie wymierne efekty zdrowotne naszym pacjentom – podkreślał.

Szef Medisphery to specjalista ginekologii i położnictwa. Ma bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał m.in. w międzyrzeckiej służbie zdrowia, na stażach w Monachium oraz w warszawskich centrach medycznych Medicover.

- Niewątpliwie zapoznanie się z systemami funkcjonowania służby zdrowia w Polsce oraz za granicą miało duży wpływ na moją decyzję o utworzeniu w Międzyrzecu Medisphery – opowiada. - Udało się zdobyć dotację unijną na ten projekt. A to nam, lekarzom, daje nie tylko nowe narzędzia diagnostyczne i terapeutyczne, ale także wymiernie przybliża i nas i pacjentów do nowoczesnej europejskiej medycyny.

Oprócz Norberta Kubiszyna w nowym centrum pracują m.in. Hanna Wilk-Manowiec – kardiolog, Elżbieta Misiak – diabetolog, Małgorzata Berndt – endoktrynolog, Krzysztof Patyra – onkolog, Wojciech Stańczuk – radiolog, Piotr Dec – terapeuta.

- Oferujemy nowoczesną diagnostykę i szeroką ofertę zabiegów leczniczych z takich dziedzin jak ginekologia, chirurgia, dermatologia, kosmetologia, stomatologia. Wszystko to przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi – zachwala Norbert Kubiszyn.


 
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (12 czerwca 2014 22:28:39) Świetny lekarz,wysłucha i zawsze doradzi....Polecam tego lekarza autor: gość
  (23 listopada 2012 11:33:13) medisphera "Śmietanka" Międzyrzeca się zebrała... autor: anonimo
  (17 czerwca 2012 13:46:59) Gratulacje Wielkie gratulacje. :) autor: A.Ż.
  (3 kwietnia 2012 23:34:27) Bardzo sie ciesze ze Moj Miedzyrzec tak sie rozwija autor: Teresa
  logo male