YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Nowy dyrektor GCK w Drelowie

12 lutego 2019 09:16:31 | autor: Anna Ostapiuk
Gminne Centrum Kultury w Drelowie ma nowego dyrektora. 1 lutego nominację na to stanowisko otrzymał Michał Olesiejuk.

- Pan Olesiejuk to człowiek operatywny, z ambicjami, wieloma talentami i pomysłami, które dotyczą między innymi poszerzenia funkcjonowania GCK o działalność sportową – przedstawia nowego dyrektora wójt Piotr Kazimierski. W jego młodym wieku widzi potencjał i szansę na zainteresowanie ofertą kulturalną-sportową osób w wieku 25-35 lat.

-Jest to dla mnie duże wyzwanie i odpowiedzialność – mówi Michał Olesiejuk. - Decyzja wójta mnie zaskoczyła, traktuję ją jako wyzwanie przede wszystkim motywujące do dalszej pracy. Zawsze brałem udział w akcjach społecznych i organizacji wydarzeń kulturalnych w gminie Drelów. Mam więc nadzieję, że odnajdę się w tej nowej roli. Wielopłaszczyznowość działalności GCK wymaga ode mnie pełnego skupienia i wytężonej pracy, jestem w trakcie aklimatyzacji, ale wszystko jest na dobrej drodze. Pracownicy są bardzo otwarci, co mnie bardzo cieszy. Poprzednia dyrektor pani Wiesława Zaremba jak prawdziwy kapitan pozostawiła zgraną i kompetentną załogę, która wie w jakim kierunku ma zmierzać okręt. A ja nie zamierzam go zawracać, jedynie pozwolę mu zawinąć do kilku nowych portów. Jeżeli chodzi o nowy kierunek rozwoju, to chcielibyśmy rozszerzyć dotychczasową działalność Gminnego Centrum Kultury o działalność rekreacyjno–sportową. Naszym celem jest przyciągnięcie do GCK młodych osób. Sport wydaje się na to dobrym sposobem.

Władze gminy poważnie myślą o realizacji kilku inwestycji związanych ze sportem i rekreacją. Chodzi m.in. o budowę hali sportowej w Dołdze oraz adaptację boiska w Szóstce na potrzeby treningowe i turniejowe.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (12 lutego 2019 15:43:39) Michał Olesiejuk bardzo dobra decyzja.!!!!!!!!!! Najwyższy czas zagospodarować młodzież ponadgimnazjalną bo w tej dziedzinie nie robiło się nic. autor: jestem za
    logo male