YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Odebrali Sportowe Wawrzyny

5 marca 2019 19:15:43 | autor: redakcja
Wiceburmistrz Paweł Łysańczuk nagrodził zwycięzców plebiscytu Sportowy Wawrzyn 2018. Laureaci to Wiktor Waszczuk oraz strażacy z OSP Stołpno.

fot. Urząd Miasta

 

Nagrody trafiły do nominowanych w trzech kategoriach: zawodnik, drużyna i trener. Z uwagi na niewielką liczbę wniosków i niewystarczające uzasadnienia, Kapituła zadecydowała o nieprzeprowadzaniu głosowania internetowego.

Do pierwszego etapu plebiscytu wpłynęły następujące zgłoszenia. W kategorii zawodnik nominowano Wiktora Waszczuka, Mateusza Skrzata i Mariusza Ferensa. W kategorii drużyna - Młodzieżową Drużynę Pożarniczą „Stołpno”, a w kategorii trener - Sylwestra Wilczyńskiego, opiekuna młodych strażaków. Nie zgłoszono żadnych kandydatur działaczy sportowych.

Kapituła po dokonaniu weryfikacji zgłoszeń pod względem formalnym w kategorii zawodnik odrzuciła kandydatury Mateusza Skrzata i Mariusza Ferensa. Nagrodę przyznano Wiktorowi Waszczukowi, trenerowi i zawodnikowi Muay Thai, który w 2018 roku wywalczył złoty medal na amatorskich Mistrzostwach Świata ISKA. Z uwagi na to, że w kategorii drużyna i trener zgłoszono tylko po jednej kandydaturze, kapituła postanowiła nagrodzić Młodzieżową Drużynę Pożarniczą „Stołpno”, która zajęła 3 miejsce podczas 24. Mistrzostw Sportowo–Obronnych Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej w Bolesławcu oraz jej trenera - Sylwestra Wilczyńskiego.

Laureaci otrzymali od wiceburmistrza statuetki Sportowych Wawrzynów oraz nagrody finansowe w wysokości 1 tys. złotych.

Zdjęcia: Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (6 marca 2019 05:22:23) Gratki Można powiedzieć, że wszyscy byli bezkonkurencyjni. autor: Ff
    logo male