Oficjalnie przekażą wóz bojowy
Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźnicy zapraszają do udziału w uroczystym przekazaniu jednostce wozu bojowego.
Przekazanie pojazdu nastąpi w dniu 21 kwietnia o godz. 14:00 przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy.
Przypomnijmy, że jednostka odebrała pojazd w lutym br. ⇒ Strażacy z Rogoźnicy powitali swój nowy wóz
W zakupie pojazdu, którego wartość całkowita to 979.080. zł, partycypował kwotą:
- 579.080 zł samorząd Gminy Międzyrzec Podlaski,
- 200 tys. złotych to wkład Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie,
- kolejne 200 tys. zł dołożyła Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie ze środków pochodzących z wpływów firm ubezpieczeniowych.
Po przekazaniu samochodu odbędzie się ślubowanie członków MDP Rogoźnica.
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
Jakiś POwski geniusz na Onecie napisał, że Czesi są głupi, bo przyjeżdzają do nas na zakupy a u nich jest taniej :D
autor: gość
Piszcie ministranci i brońcie pis może w nagrodę.zaprosi was pleban do zakrystii
autor: gość
Pisowscy złodzieje wszystko zniszczą,przejęli stadninę Janowska która przynosiła zyski a teraz tluki przejęli stadninę choduja krowy zamiast koni arabskich i dalej są na minusie
autor: gość
PO-wskich troli w Międzyrzecu jest od cholery. Wszyscy oni to PO-spolici oszuści .
autor: Gość
Nie odpisujcie mu, to POwski troll on nie nadaje z Miedzyrzeca. Oddelegowany by siać zamęt.
autor: gość
Wstajesz i łżesz jak TVN
"O stracie NBP za 2022 r. jest głośno, ale nie powinna ona zaskakiwać. Narodowy Bank Polski nie jest jedyny. Jak wskazują ekonomiści banku Pekao, straty odnotowały też amerykański bank centralny Fed, brytyjski Bank of England czy szwajcarski Swiss National Bank. Ten ostatni był 132 mld franków na minusie - to kwota odpowiadająca 18 proc. PKB Szwajcarii" źródło: Money.pl
autor: gość
Powiem tak: ***** ich wszystkich!!!!!!!!!!!!
autor: gość
Wstajesz i łżesz, tak jak TVN. Ten oszołom Zawisza nie ma nic wspólnego z PIS od 2007 roku. A za jazdę po alkoholu skazano go w 2016 roku.
autor: gość
Ten przynajmniej siedzi a pisowscy przestępcy są bezkarni właśnie widziałem w tv niejakiego Zawiszę,byłego posła który ma zakaz sądowy a szaleje samochodem po całej warszawie
autor: gość
gościu z 22.10,wiesz za co siedzi sekretarz miasta stołecznego Warszawy, prawa ręką Trzaskowskiego? Bardzo ważny polityk Platformy Obywatelskiej. Ten co powiedział:"ch.j z Polską wschodnią". Jak większość jego kolegów z PO, za łapówki.
autor: Gość
Za czasów pis to nawet Narodowy Bank Polski który wczesniej zarabiał ogromne pieniadze przyniósł 17 miliardów strat za ubiegły rok bo rządził nim geniusz Kaczyńskiego prezes glapinski,kto zajubial te pieniądze?
autor: gość
Zgadzam się,dlatego trzeba jednych i drugich wysłać w powietrze bo inaczej zawsze złodziej dogada się ze złodziejem,psl od 8 lat nie jest przy władzy i odczuwa brak gotowki a pis dalej chce być przy korycie
autor: gość
Sondaże jedno a życia drugie. Na wsiach i miasteczkach Urzędy i spółki, szpitale obsadzone od lat są przez PSL. Następnie ci poobsadzali w nich stanowiska swoimi , rodziną, znajomymi, kolegami. , ci właśnie wraz z całymi rodzinami stanowią twardy elektorat PSL, co daje 6-8 % poparcia. To im wystarcza, by wejść do Sejmu , przykleić do większego i żerować jak pasożyt na społeczeństwie. .
autor: gość
Ale uśmiałem,pis kradnie razem z PSL dopłaty za skażone ukraińskie zboże a po wyborach będą koalicją
autor: gość
Myślenie życzeniowe. Wieś murem za PiS. Oczywiście nie wliczając Agro Unii, bo to oszołomy, ani PSL, bo to liberałowie. Na szczęście to tylko ułamek głosów wyborczych na wsi.
autor: Gość
Dzięki Bogu już niedługo chłopi widłami i grabiami pogonią tą złodziejska holote z nowogrodzkiej
autor: gość
Czy ten nauczyciel to nie stary komuch albo ubek
autor: gość
Tusek-chytrusek, znowu składa obietnice bez PO-krycia. A jak dojdzie do władzy (co nie daj Boże) znowu PO-dniesie wiek emerytalny, kobietom do 65 lat, a mężczyznom do 70 lat.
autor: Gość
No tak, ale gdzie mu tam do Tuska.
autor: gość
Obrońcom pisu polecam dzisiejszy wywiad gdzie dawny nauczyciel morawieckiego nazywa go pinokiem i notoryczny klamca i tak zapisze się w historii ten bankster
autor: gość
Jak widać, na dzikim wschodzie bez zmian.
autor: gość
Przez POmyłke to cię zrobili.
autor: gość
Pomyłka 2015 roku
autor: gość
Za rzad klamcy Pinokio polska płaci 1,5 miliarda rocznie czyli 10 razy wiecej niż do 201 roku
autor: gość
Większych durni jak w PO to nigdzie nie ma.
autor: gość
TY 16:54 To tak w nadziei że ci Tusk przywróci dodatek za pałowanie na dołku trolujesz?
autor: gość
Ta wina Tuska i uni Europejskiej ,w polsce zwolennicy PiS są bardziej otumanieni niż wyznawcy putina w Rosji,odmozdzenie zupełne ale do tego prowadzi oglądanie tvp info
autor: gość
To nie PiS zarobił, a firma której prezesem jest były premier, w koalicji PO-PSL
autor: Gość
Lepiej kapitanie Żbik powiedz mi jak załapać się na przynajmniej okruszek z tych 15 miliardów co ukradły pisiory przywożąc zboże z ukrainy,przewalka stulecia, przy tym import spirytusu to drobiazg
autor: gość
Jakiś czas cisza była w tym temacie, z Łukowa wypuścili ?
autor: gość
Czcigodny nasz starosta zrobił tyle dobrego dla ludu miejskiego i lud go szanuje.
autor: gość
Matka kultury nie nauczyła? Ty się walnij w ten baniak. Czub i prostak :)
autor: gość
Pierdolnijcie się w ten pusty głąb gimbazy jebane !!!
autor: gość
Dokładnie tak jak napisałeś. Trudno się z tym nie zgodzić... Chory kraj
autor: Hubert
Kiedyś Straż pożarna stała na straży , pomagała ludziom i miała zaufanie. Dzisiaj na zlecenie policji wyważają ludziom drzwi.
autor: gość
Najczęściej czytane
3
Tragiczny finał podróży. Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 10:00 na drodze między Zahajkami a Żerocinem. Samochód osobowy zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, a następnie stanął w ogniu. Kierowcy nie udało się uratować.
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Ostatnio komentowane
2
Czy da się pogodzić wielkopowierzchniową produkcję zwierzęcą z interesem społecznym?
Gmina Międzyrzec Podlaski jest gminą typowo rolniczą, choć w ostatnich latach obserwuje się diametralną zmianą charakteru gospodarstw rolnych, w szczególności ukierunkowanych na hodowlę zwierząt. W wielu miejscowościach zanikły drobne przydomowe hodowle, a ich miejsce zajmują wielkokubaturowe budynki inwentarskie mieszczące liczne stada, głównie drobiu. Dla jednych sposób na biznes lub dostosowanie się do wymogów nowoczesnego rolnictwa, dla innych - uciążliwość i obawa o środowisko naturalne. W latach 2010-2026 na terenie gminy Międzyrzec Podlaski powstało 85 ferm drobiu. Jaki jest ich odbiór społeczny i czy podobne inwestycje postrzegane są tylko negatywnie?
Podobne artykuły:
0
"Aktywna Szkoła": profesjonalny sprzęt do ćwiczeń dla uczniów z Rogoźnicy
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy jest pierwszą placówką oświatową w gminie Międzyrzec Podlaski, która otrzymała wsparcie finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki pozwalające jej zakupić profesjonalny sprzęt do ćwiczeń wspomagający rozwój infrastruktury sportowej oraz dbałość o zdrowie dzieci i młodzieży.
2
Walczyli na międzyrzeckich przedpolach
29 sierpnia 1831 r. na przedpolach Międzyrzeca Podlaskiego rozegrała się jedna z największych bitew powstania listopadowego. Na polach wsi Manie i Rogoźnica walczyły przeciw sobie wojsko polskie pod dowództwem gen. Girolamo Ramorino i wojsko rosyjskie pod dowództwem gen. Grigorija Rosena. Dziś mijają 192 lata od zwycięskiej potyczki.
0
14
OSP Rogoźnica otrzymała kluczyki do nowego samochodu
Powitany w lutym samochód ratowniczo - gaśniczy marki MAN już oficjalnie został przekazany jednostce OSP Rogoźnica. W uroczystości, która odbyła się 21 kwietnia na placu szkolnym, uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele władz PSP i samorządowcy. Jednym z elementów spotkania było również ślubowanie członków licznej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej pod skrzydłami druhów ochotników z Rogoźnicy.
0
Ostatnia potańcówka uwieńczy niedzielę z folklorem
Już w najbliższą niedzielę w Rogoźnicy amatorzy śpiewu i tańca spotkają się na podwójnej imprezie, na którą zaprasza Gminny Ośrodek Kultury i zespół Jutrzenka. "Niedzielę z folklorem", podczas której zaprezentują się zespoły z gminy Międzyrzec Podlaski oraz z gmin i powiatów sąsiednich, zakończy ostatnia już "Gminna potańcówka na dechach". Do tańca zagra tym razem Kapela Retro.