YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Okradziono harcerzy z Nowego Sącza

11 lipca 2019 08:22:41 | autor: redakcja
Z placu przy plebanii kościoła św. Mikołaja skradziono dwa rowery należące do harcerzy, którzy odwiedzili Międzyrzec w ramach Rajdu Odkrywców.

W poniedziałek harcerze wyjechali z Międzyrzeca na kilkudniowy obóz w okolice Białegostoku. Przy plebani kościoła św. Mikołaja na zamkniętym placu pod dębem pozostawili przyczepę z 23 rowerami. Było to uzgodnione z ks. kanonikiem Józefem Brzozowskim.

Zgodnie z planem młodzież wróciła do Międzyrzeca w środę, aby zabrać przyczepę z rowerami i udać się w drogę powrotną do Nowego Sącza. Niestety, okazało się, że w nocy z wtorku na środę nieznani sprawcy dobrali się do sprzętu pozostawionego przez harcerzy. Z przyczepy skradziono dwa rowery: szaro-czarno-zielony kellys i czarno-czerwono-biały kross.

Harcerze apelują o pomoc w odzyskaniu skradzionych rowerów. Osoby, które wiedzą, gdzie mogą się one znajdować, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Międzyrzecu Podlaskim (tel. 83 371 82 10). Na zdjęciach przekazanych przez harcerzy możemy zobaczyć jak wyglądały skradzione rowery.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (11 lipca 2019 11:50:39) gość A nie ma przed plebanią monitoringu? autor: gość
    logo male