YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Okularium w Międzyrzecu Podlaskim zmienia się dla Was! Nowe otwarcie już w Walentynki 14 lutego! Zapraszamy na nową odsłonę Okularium w naszym mieście!

13 lutego 2018 09:03:12 | autor: Tekst sponsorowany
Salon optyczny Okularium działa w naszym mieście już od kilku lat. Z okazji zmiany wizerunku i wnętrza salonu właściciele wraz z załogą salonu zapraszają do odwiedzenia salonu i skorzystania z wyjątkowych promocji.

Już od środy 14 lutego w Okularium czeka na Państwa promocja „2 pary okularów w cenie 1”. Co to oznacza? Każdy, kto zakupi okulary, ma możliwość otrzymać drugą parę gratis. To niezwykła okazja dla osób, które na co dzień potrzebują dwóch par okularów, jednych "do chodzenia", a drugich do czytania. Teraz obie pary można zakupić w cenie jednej. To dobry moment także na to, żeby wykonać okulary zapasowe, jeśli często je gubisz lub szybko niszczysz. Więcej! Jeśli okularów potrzebujesz Ty i ktoś z Twoich najbliższych, to przyjdźcie do Okularium razem. Firma zapewnia, że szczegóły promocji przewidują również taką możliwość.

Przypominamy, że w salonie optycznym Okularium można także skorzystać z profesjonalnego i, przede wszystkim, bezpłatnego badania wzroku, które jest przeprowadzane przez specjalistę korekcji wad wzroku i aplikacji soczewek kontaktowych. Teraz także badanie soczewkowe jest całkowicie za darmo – wystarczy, że po badaniu zakupisz min. dwa opakowania soczewek kontaktowych I-Oxys. Jeśli natomiast nie potrzebujesz nowego badania z dopasowaniem soczewek, skorzystaj z promocji na ich zakup – płacisz za 3 opakowania, a czwarte otrzymujesz całkowicie za darmo.

Nie czekaj i już dzisiaj zapisz się na bezpłatne badanie wzroku i skorzystaj z oferty!

Pamiętaj, że o wszystkich szczegółach oferty poinformuje Cię Doradca Klienta w salonie optycznym Okularium!

Zapraszamy!
Salon optyczny Okularium
ul. Jana Pawła II 6
21-560 Międzyrzec Podlaski
Tel. 83 371 71 71

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male