YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Oni policzą głosy w gminie Międzyrzec

23 czerwca 2020 22:24:05 | autor: redakcja
28 czerwca 2020 r. w godzinach 7.00-21.00 odbędą się wybory Prezydenta RP. Prezentujemy składy 12 obwodowych komisji wyborczych, w których głosować będą mieszkańcy gminy Międzyrzec Podlaski.

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 (Szkoła Podstawowa w Misiach, budynek w Jelnicy, Jelnica 84)

Robert Radecki – przew. (KWK Andrzeja Dudy)
Grzegorz Adam Oleksiuk – z-ca przew. (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Ewa Katarzyna Jałtuszyk (KWK Pawła Tanajno)
Katarzyna Anna Kulikowska (KWK Stanisława Żółtka)
Agata Sójka (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Anna Węgrzyniak (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Sylwia Zbaracka (KWK Krzysztofa Bosaka)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 (Szkoła Podstawowa w Tuliłowie, Tuliłów 61A)

Mieczysław Zbaracki – przew. (KWK Krzysztofa Bosaka)
Stanisław Krzysztof Ignaciuk – z-ca przew. (KWK Andrzeja Dudy)
Aneta Urszula Demianiuk (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Magda Jałtuszyk (KWK Pawła Tanajno)
Edyta Anna Kaniuch (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Rafał Mikuć (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Kinga Joanna Jakubowska (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 (Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy, Rogoźnica 96)

Wiesław Chmiel – przew. (KWK Andrzeja Dudy)
Kinga Aneta Okrasa – z-ca przew. (KWK Pawła Tanajno)
Ewelina Kowalska (KWK Krzysztofa Bosaka)
Karolina Anna Kusznieruk (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Paweł Marek Kusznieruk (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Monika Irena Nowik-Cep (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Piotr Rosiński (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 (Szkoła Podstawowa w Tłuśćcu, Tłuściec 112)

Beata Nejranowska – przew. (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Wojciech Makaruk – z-ca przew. (KWK Krzysztofa Bosaka)
Julia Okrasa (KWK Pawła Tanajno)
Aleksandra Olesiejuk (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Jan Bartłomiej Wawryniuk (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Magda Wielgórska (KWK Andrzeja Dudy)
Angelika Maria Zaniewicz (KWK Andrzeja Dudy, uzupełnienie składu)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 (Szkoła Podstawowa w Kożuszkach, Kożuszki 37)

Ilona Maria Bartoszuk – przew. (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Agnieszka Maria Kowalczyk – z-ca przew. (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Sławomir Ignaciuk (KWK Andrzeja Dudy)
Hanna Teresa Komińczyk (KWK Krzysztofa Bosaka)
Bogusława Łaziuk (KWK Andrzeja Dudy, uzupełnienie składu)
Jakub Andrzej Nestorowicz (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Halina Marianna Sadowiec (KWK Rafała Trzaskowskiego)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 (Szkoła Podstawowa w Kożuszkach, budynek w Krzewicy, Krzewica 44)

Tomasz Michał Olesiejuk – przew. (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Karolina Kijek – z-ca przew. (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Mateusz Marcin Demianiuk (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Teresa Kokoszkiewicz (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Wioleta Komińczyk (KWK Krzysztofa Bosaka)
Maria Sierhej (KWK Andrzeja Dudy)
Magdalena Wasiluk (KWK Rafała Trzaskowskiego)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 (Dom Ludowy w Berezie, Bereza 72A)

Marta Nikończuk – przew. (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza, uzupełnienie składu)
Sylwester Marcin Sawczuk – z-ca przew. (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Bartosz Błyskun (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Roksana Daciuk (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Joanna Martyniuk (KWK Andrzeja Dudy)
Marzena Świderska (KWK Krzysztofa Bosaka)
Aleksandra Tymoszuk (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza, uzupełnienie składu)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 (Szkoła Podstawowa w Halasach, Halasy 41)

Monika Maria Błyskun – przew. (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza, uzupełnienie składu)
Renata Agata Kruczyńska – z-ca przew. (KWK Andrzeja Dudy)
Natalia Weronika Antoniuk (KWK Krzysztofa Bosaka)
Zuzanna Kukawska (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Danuta Zofia Mironiuk (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Jadwiga Tarasiuk (KWK Andrzeja Dudy, uzupełnienie składu)
Małgorzata Anna Zaniewicz (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza, uzupełnienie składu)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 (Remiza OSP w Maniach, Manie 25)

Władysław Kłosowski – przew. (KWK Andrzeja Dudy)
Aleksander Łukasz Nestorowicz – z-ca przew. (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Karolina Klaudia Antoniuk (KWK Krzysztofa Bosaka)
Marlena Daciuk (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Dorota Karpowicz (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Zofia Nestorowicz (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza, uzupełnienie składu)
Leszek Adam Sójka (KWK Pawła Tanajno)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 (Szkoła Podstawowa w Misiach, Misie 118)

Adam Sójka – przew. (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Bernadeta Katarzyna Przygodzka – z-ca przew. (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Justyna Duda (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza, uzupełnienie składu)
Cezary Jan Lewicki (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Emilia Aleksandra Michaluk (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Beata Katarzyna Oleksiuk (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Marta Jolanta Radecka (KWK Andrzeja Dudy)
Katarzyna Beata Siłuch (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Ewa Karolina Zbaracka (KWK Krzysztofa Bosaka)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 (Szkoła Podstawowa w Rudnikach, Rudniki 2)

Damian Mateusz Roszkowski – przew. (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Renata Kurenda – z-ca przew. (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Michał Błyskun (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza, uzupełnienie składu)
Magdalena Kalińska (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza, uzupełnienie składu)
Danuta Lipińska (KWK Andrzeja Dudy)
Paulina Sawczuk (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Bartłomiej Antoni Semeniuk (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Anna Siljańczuk (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Igor Michał Świderski (KWK Krzysztofa Bosaka)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 (Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, Rzeczyca Gościniec 74)

Konrad Tymoszuk – przew. (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Kazimierz Antoniuk – z-ca przew. (KWK Andrzeja Dudy)
Aleksandra Agnieszka Dziduch (KWK Władysława Kosiniaka Kamysza)
Wiktoria Kopeć (KWK Krzysztofa Bosaka, uzupełnienie składu)
Sylwia Maria Tymoszuk (uzupełnienie składu, decyzja Komisarza Wyborczego)
Damian Więckowski (KWK Rafała Trzaskowskiego)
Justyna Zbaracka (KWK Krzysztofa Bosaka)

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (23 czerwca 2020 23:33:41) Ło Matko!!!!! W mieście pełno tęczowych gumofilców, a na wsi nie dość, że tęczowe są, to i brunatnych sporo. Koniec Świata. autor: gość
    logo male