YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Oświatowe awanse i nagrody

14 września 2016 17:55:24 | autor: redakcja
Podczas miejskiej inauguracji nowego roku szkolnego burmistrz Zbigniew Kot wręczył 134 uczniom nagrody finansowe. Pogratulował również 26 nauczycielom, którzy otrzymali wyższy stopień awansu zawodowego.

Miejska inauguracja toku szkolnego 2016/2017 (M. Kowalczyk)

Uroczystość odbyła się 7 września w Zespole Placówek Światowych nr 3. Gratulacje z okazji awansu odebrało 26 nauczycieli z placówek oświatowych z terenu miasta.

Nauczyciele kontraktowi: Anna Błażejczyk – ZPO nr 3, Kinga Szymona - ZPO nr 3, Filip Ślósarski - ZPO nr 2, Marlena Wasiluk - ZPO nr 1, Wioletta Wąsowska - SOSW

Nauczyciele mianowani: Beata Panasiuk – SOSW, Hanna Szczygielska–Telega – SOSW, Greta Wasąg - ZPO nr 1, Zbigniew Wasąg - ZPO nr 2

Nauczyciele dyplomowani: Marcin Dąbrowski - ZPO nr 3, Artur Domański - ZPO nr 3, Małgorzata Matejek - ZPO nr 3, Małgorzata Okrasa - ZPO nr 3, Agnieszka Pepa - ZPO nr 3, Sylwia Pióro - ZPO nr 3, Iwona Gomółka - ZPO nr 1, Anita Krzymowska - ZPO nr 1, Inga Wiercińska - ZPO nr 1, Andrzej Chmielewski - ZPO nr 1, Marcin Kieruczenko - ZPO nr 2, Paweł Zazuniak - ZPO nr 2, Ewa Kozłowska – SOSW, Renata Karwowska – SOSW, Katarzyna Szmulik – SOSW, Julianna Bizukowicz – SOSW, Agnieszka Dołęga – SOSW

Na stypendia dla najlepszych uczniów miasto przeznaczyło w tym roku 20820 zł. Podczas uroczystości burmistrz Kot oraz przewodniczący rady miasta Robert Matejek wręczyli dla uczniów dyplomy, a dla rodziców listy gratulacyjne.

Nagrodzeni uczniowie

KULTURA I SZTUKA: Daniluk Wiktor – ZPO3, Kowal Alicja – ZPO3, Rynn Maja – ZPO3, Sawczuk Konrad – ZPO3, Sierhej Daria – ZPO3, Suśniak Dominika – ZPO3, Tchórzewska Marta – ZPO3, Waszczuk Eryk - ZPO3

NAUKA: Tomaszewska Anna – ZPO1, Jaszczuk Weronika – ZPO1, Demczenko Anna – ZPO1, Węgrzyniak Julia – ZPO1, Biadun Daria – ZPO1, Borkowska Karolina – ZPO1, Sierpień Bartosz – ZPO1, Rafalski Michał – ZPO1, Kurianowicz Bartosz – ZPO1, Chodziński Krzysztof – ZPO2, Kiryluk Jakub – ZPO2, Piech Wiktoria – ZPO2, Łukasik Aleksandra – ZPO2, Świeca Paweł – ZPO2, Korolczuk Marta – ZPO2, Andrzejczuk Julia – ZPO2, Kuczyńska Natalia – ZPO2, Janicka Kinga – ZPO2, Majewski Mikołaj – ZPO2, Mielnicka Natalia – ZPO2, Mazurek Julia – ZPO2, Kochańska Oliwia – ZPO2, Kutczynska Joanna – ZPO2, Bobruk Alicja – ZPO2, Stefaniuk Miłosz – ZPO2, Węgrzyniak Dominika – ZPO3, Łopacka Weronika – ZPO3, Pepa Piotr – ZPO3, Siłka Anna – ZPO3, Lubański Maciej – ZPO3, Radzikowski Grzegorz – ZPO3, Puszkarska Adrianna – ZPO3, Jaroszuk Norbert – ZPO3, Łaskawiec Julia – ZPO3, Kozłowska Amelia – ZPO3, Kowalczuk Tomasz – ZPO3, Mitera Mateusz – ZPO3, Kaczor Martyna – ZPO3, Parafiniuk Julia – ZPO3, Włodarczyk Julia – ZPO3, Marciniuk Dorota – ZPO3, Barczuk Julia – ZPO3, Olesiejuk Magdalena – ZPO3, Łukomski Ryszard – ZPO3, Myszka Weronika – ZPO3, Mikołajczuk Amelia – ZPO3, Zacharjasz Wiktoria – ZPO2

KULTURA FIZYCZNA I SPORT: Oleksiuk Jakub – ZPO1, Siedlanowski Kacper – ZPO1, Leszczyńska Sylwia – ZPO1, Jakubiuk Mateusz – ZPO2, Kotnarowski Bartłomiej – ZPO2, Melaniuk Bartosz – ZPO2, Kowalczyk Szymon – ZPO2, Marczuk Dominik – ZPO2, Maksymiuk Marcel – ZPO2, Krasowski Wiktor – ZPO2, Szczepaniuk Jakub – ZPO2, Waszczuk Kacper – ZPO2, Wróbel Alex – ZPO2, Szczypińska Gabriela – ZPO2, Strysik Julia – ZPO2, Węcław Mikołaj – ZPO2, Litwiniuk Patryk – ZPO2, Męczyński Kacper – ZPO2, Tymoszuk Karolina – ZPO3, Filipek Anna – ZPO3, Celiński Jakub – ZPO3, Jakimiak Jakub – ZPO3, Celińska Zuzanna – ZPO3, Karwowska Wiktoria – ZPO3, Majczyna Patrycja – ZPO3, Waszczuk Patrycja – ZPO3, Kukawski Wiktor – ZPO3, Rzeńca Jerzy – ZPO3, Puszkarski Mikołaj – ZPO3, Przychodzki Bartłomiej – ZPO3. Chalimoniuk Jakub – ZPO3, Cap Cezary – ZPO3, Leszczyńska Wiktoria – ZPO3, Świerżewska Alicja – ZPO3, Szczypiński Jakub – ZPO3, Hryciuk Julia – ZPO3, Lesiuk Wiktoria – ZPO3, Świderski Igor – ZPO3, Górecki Konrad – ZPO3, Karwowska Zofia – ZPO3, Koźluk Majka – ZPO3, Hawryluk Nina – ZPO3, Hubica Patryk – ZPO3, Węgrzyniak Paweł – ZPO3, Kalinka Paweł – ZPO3, Topczewski Jakub – ZPO3, Bernat Kacper – ZPO3, Więckowska Alicja – ZPO3, Buziak Jakub – ZPO3, Wasąg Katarzyna – ZPO3, Gromadzki Norbert – ZPO3, Kalinowski Michał – ZPO3, Wieczorek Jakub – ZPO3, Syryczyk Mikołaj – ZPO3, Jakubowicz Magdalena – ZPO3, Czopiński Cezary – ZPO3, Jarosz Jakub – ZPO3, Kowalski Igor – ZPO3, Szabaciuk Bartosz – ZPO3, Ptaszek Dominik – ZPO3, Nowik Oliwier – ZPO3, Domański Marcel – ZPO3, Tymoszuk Robert – ZPO3, Szyszko Aleksandra – ZPO3, Lesiuk Eliza – ZPO3, Węgrzyniak Aleksandra – ZPO3, Stefaniuk Oliwia – ZPO3, Tomczak Szymon – ZPO3, Majczyna Karol – ZPO3, Pawluk Jan – ZPO3, Kalisz Krzysztof – ZPO3, Szyndler Klaudia – ZPO3, Marczuk Szymon – ZPO3, Strep Dominika – ZPO3, Majchrzak Michał – ZPO2, Włodarczyk Zuzanna – ZPO3, Sobczak Paulina – ZPO3, Siłuszyk Jakub – ZPO3, Pietruszka Michał - ZPO1


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male