YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Parafie zapraszają do kolędowania

27 grudnia 2014 18:05:08 | autor: redakcja
W niedzielę kolejna edycja bardzo popularnego koncertu kolęd, organizowanego przez parafię świętego Mikołaja. Na początku stycznia w parafii Chrystusa Króla kolędy zaśpiewają górale i chór z Ukrainy.

W niedzielę (28 grudnia) w kościele św. Mikołaja będzie można posłuchać najpiekniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu parafialnych zespołów i chórów.

Bardzo popularny w Międzyrzecu Koncert Kolęd rozpocznie się o godz. 17. Zaśpiewają: chór kameralny Veritatis, chór parafialny i schola dziecięco - młodzieżowa. Wszystkie te grupy prowadzi organista Zdzisław Frydrychowski.

Wspólne parafialne kolędowanie z udziałem zaproszonych gości staje się tradycją w kościele Chrystusa Króla. W niedzielę (4 stycznia) po mszy św. o godz. 12 w parafii tej będą kolędować górale z okolic Rzeszowa. Będa oni także obecni o godz 16 na "wspólnym kolędowaniu dla Dzieciątka Jezus" w hotelu Chrobry (wstęp wolny). Z kolei 6 stycznia, w uroczystość Trzech Króli, po mszy św. o godz.12 z koncertem kolęd wystąpi chór z Ukrainy.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male