YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pasowanie na przedszkolaka w Akademii Uśmiechu

22 listopada 2016 13:52:13 | autor: Redakcja / Akademia Uśmiechu
W dniu 4 listopada 2016 r. w Akademii Uśmiechu po raz pierwszy odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Było to wyjątkowe wydarzenie w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Pasowanie na przedszkolaka w Akademii Uśmiechu (fot. Akademia Uśmiechu)

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, za co otrzymały od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Był to ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Najstarsza grupa dzieci przygotowała przedstawienie „Na straganie”, wcielając się w role bohaterów wiersza. Niejednemu rodzicowi łza wzruszenia zakręciła się w oku: z dumy, radości, lekkiego niedowierzania, że oto ukochane maleństwo staje się prawdziwym Przedszkolakiem.

Przy tej okazji ksiądz proboszcz Jerzy Domański dokonał uroczystego poświęcenia nowego Przedszkola oraz skierował do wszystkich kilka ciepłych słów. Do życzeń dołączyli się też zaproszeni goście, m.in. burmistrz Zbigniew Kot oraz ksiądz dziekan Marian Daniluk.

Dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a pani dyrektor za pomocą czarodziejskiej kredki dokonała uroczystego „Aktu pasowania" wychowanków na prawdziwych Przedszkolaków. Słodki tort dodał energii wszystkim do wspólnej zabawy z animatorami prezentującymi salę zabaw „Fit and Fun”, którzy w roli Minionków uatrakcyjnili uroczystość.

Z pewnością był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń dla całej społeczności przedszkolnej.

REKLAMA
reklama


Pasowanie na przedszkolaka w Akademii Uśmiechu


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male