YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pasowanie na Przedszkolaka w trójce

19 listopada 2015 07:17:46 | autor: Przedszkole ZPO Nr 3/redakcja

Jak co roku w naszym przedszkolu przy ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się uroczyste ,,Pasowanie na Przedszkolaka". W uroczystości wzięły udział dzieci z dwóch najmłodszych grup. Dzieci zaprezentowały krótkie programy artystyczne urozmaicone tańcami z rodzicami i konkursami. Główną częścią uroczystości było pasowanie przez pana dyrektora Mirosława Kota, wręczenie dyplomów przez panią wicedyrektor Bożeną Nowosielską i obdarowanie pamiątkowymi znaczkami przez wychowawców grup: p. B. Panasiuk i p. R. Kowalczyk.

W trakcie uroczystości głos zabrał Pan Burmistrz Zbigniew Kot, który pogratulował rodzicom i dzieciom. Życzył aby rozwijały się i prezentowały również wspaniale, jak starsi koledzy, którzy uświetnili uroczystość inscenizacją pt.,,Leśne duszki", przygotowaną przez p. E. Buczak. Na pamiątkę tej chwili z rąk pana Burmistrza przedszkolaki otrzymały ,,Baśnie Andersena".

Uroczystość zakończył wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców, którzy podziękowali wszystkim gościom i wychowawcom wręczając kwiaty. 

Opracowała: R. Kowalczyk i B. Panasiuk


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male