YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Pechowy piątek

27 lipca 2018 21:40:49 | autor: redakcja/KPP Radzyń Podlaski
Sporo utrudnień w ruchu spowodowały dwa zdarzenia, do których doszło w piątek, 27 lipca. Przed południem na drodze krajowej nr 19, a po południu na "dwójce".

Do zdarzenia w Rogoźniczce doszło około godz. 16.30. Sprawcą wypadku był kierowca Hondy City, jadący w kierunku Miedzyrzeca. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał on na przeciwny pas ruchu uderzajac w prawidłowo jadacy Opel Meriva. W tym przypadku służby dość szybko poradziły sobie z przywróceniem ruchu na drodze krajowej nr 2. Gorzej było w przypadku kolizji na "dziewiętnastce".

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło przed godziną 12 w miejscowości Turów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, co skutkowało uderzeniem w tył naczepy innego pojazdu ciężarowego, który z kolei uderzył w stojącą przed nim ciężarówkę. Na szczęście kierującym nic się nie stało. Droga krajowa nr 19 była jednak zablokowana przez kilka godzin, a ruch odbywał się po wyznaczonych objazdach.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male