YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pechowy półfinał

14 lipca 2016 20:23:44 | autor: redakcja
Eryk Małachwiejczyk i Sebastian Hryciuk z Międzyrzeckiej Trójki na eliminacjach zakończyli walkę w półfinałowym turnieju Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej. Powodem była kontuzja jednego z naszych graczy.

Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów (09.07.2016) (fot. miedzyrzec.info)

Turniej rozegrano w Międzyrzecu Podlaskim na boiskach ZPO nr 3. Rywalizowało w nim 16 drużyn z województw: lubelskiego, podlaskiego, mazowieckiego i łódzkiego. W eliminacjach nasz zespół zanotował jedną porażkę z MOS Wola Warszawa 0:2 oraz dwa zwycięstwa z ekipami z województwa łódzkiego oraz Chełma – po 2:0. W meczu decydującym o awansie do ćwierćfinału podopieczni Zbigniewa Bernata zmierzyli się z zespołem z Tomaszowa Mazowieckiego. Niestety, przy stanie 1:1 w setach kontuzji doznał Eryk Małachwiejczyk i ostatecznie międzyrzeczanie przegrali to spotkanie walkowerem. Ostatecznie zespół Międzyrzeckiej Trójki został sklasyfikowany na 7-8.

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 lipca 2016 21:44:32) Siatkówka To był kolejny start Eryka i Sebastiana. W przyszłym sezonie zagrają jako właściwy rocznik kadeta. Organizacja turnieju mimo niesprzyjających warunków pogodowych wzorowa! autor: Prezes
    logo male