YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Piknik rodzinny w Maniach

10 czerwca 2019 00:33:43 | autor: Anna Ostapiuk
Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Maniach gospodarzem 13. edycji profilaktyczno - integracyjnego pikniku rodzinnego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

13. edycja profilaktyczno - integracyjnego pikniku rodzinnego (fot. Starostwo Bialskie)

Spotkanie odbyło się w ramach projektu współfinansowanego z Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego „Jestem, więc działam” i skupiło dzieci i młodzież oraz osoby czynnie zaangażowane w rozwój młodych osób pozostających pod opieką ośrodków opiekuńczych. - Tym wszystkim, którzy realizują zadania dla naszych milusińskich, składam wielkie wyrazy uznania i wdzięczności. Potraficie dzielić się miłością z innymi – mówił Starosta Bialski Mariusz Filipiuk - Tego, co robicie, nie da się wycenić w sposób wymierny.

W trakcie pikniku miało miejsce propagowanie rodzicielstwa zastępczego oraz promocja programu "Aktywny Samorząd". Rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Mój wymarzony dzień", na który wpłynęło 40 prac. Na dzieci czekały gry i zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy i dmuchańce, w programie przewidziano również pokazy i zawody strażackie.

Uroczystość uświetnił koncert Anny Hamela, wokalistki i autorki tekstów.

Uroczystość poprowadziła Halina Mincewicz, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej
 


13. Profilaktyczno - integracyjny piknik rodzinny


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male