YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pobili na śmierć

5 lutego 2018 18:34:17 | autor: redakcja
Informacje ujawnione przez radzyńską prokuraturę potwierdzają wyjątkowo brutalny charakter morderstwa, którego ofiarą był 32-letni międzyrzeczanin Paweł T.

 

Zbrodni dokonano w grudniu minionego roku. Zmasakrowane ciało 32-latka znaleźli spacerowicze w lesie w pobliżu Dołhy. Na podstawie sekcji zwłok biegli orzekli, że mężczyzna był między innymi bity po głowie twardym i tępym narzędziem. Efektem było uszkodzenie mózgu w postaci krwawych wylewów i krwiaków, co przyczyniło się do śmierci 32-latka. Ponadto ofiarę próbowano zgwałcić twardym narzędziem, co spowodowało pękniecię odbytu. Ślady pobicia widoczne były na całym ciele.

Osoby winne tej zbrodni przebywają w areszcie. Sa to mieszkańcy Międzyrzeca: 38-letnia Galina J., 31-letnia Natalia M. oraz 25-letni Michał W. Przedstawiono im zarzuty dokonania gwałtu i zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Z ujawnionych informacji wynika, że przyczyną zabójstwa była zemsta, którą zaplanowały Galina J. i Natalia M. Kobiety twierdzą, że Paweł T. nachodził je, aby pożyczać drobne sumy pieniędzy. I dlatego chciały upokorzyć mężczyznę. Bestialskie znęcanie się nad nim było rejestrowane przy pomocy telefonu komórkowego.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (7 lutego 2018 13:41:56) "Osoby winne tej zbrodni", "przyczyną zabójstwa" - oj chyba będzie sprostowanie art. autor: gość
    (6 lutego 2018 11:55:30) Lool Dla Michałka też pęknie odbyt tylko że w kryminale hahaha autor: Un
    (5 lutego 2018 22:57:52) Oby kara była sprawiedliwa. Życzę im żeby już za życia cała trójka poznała czym jest piekło! Zwyrodnialcy i degeneraci autor: gość
    logo male