YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Podsumowali rok nauki w Art Ovo

11 lipca 2018 08:55:45 | autor: Redakcja
W Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych, 28 czerwca, odbyła się uroczysta prezentacja umiejętności słuchaczy placówki w obecności opiekunów i trenerów.

Koncert na zakończenie roku w Art Ovo (fot. Art Ovo)

Na zakończenie roku w Art Ovo podobnie, jak w innych placówkach edukacyjnych rozbrzmiewała muzyka i śpiew.) Nie był to jednie dodatek, ale punkt główny uroczystości podsumowującej cały rok pracy wychowanków międzyrzeckich warsztatów artystycznych w Art. Ovo.

Młodzi instrumentaliści: pianiści, perkusiści i gitarzysta oraz wokalistka zaprezentowali, zaproszonym rodzicom i znajomym, swoje umiejętności muzyczne na specjalnie zorganizowanym koncercie.

W repertuarze znalazły się utwory instrumentalne i piosenki. Młodzi muzycy zaprezentowali to, nad czym pracowali w ciągu roku. Wypadli świetnie. Publiczność nie szczędziła braw. Na koniec każdy z uczniów obiecał ćwiczyć grę oraz śpiew także w wakacje. Regularny trening to podstawa sukcesu.

Opiekunami artystycznymi zajęć są: Anna Jakubiuk, Rafał Frąckiewicz i Marcin Łuciuk

Art Ovo jest jednocześnie przedszkolem i kuźnią artystyczną, do której uczęszczać mogą i mali i duzi pasjonaci muzyki. Na zajęcia przychodzą najmłodsi, którzy dopiero zaczynają swoją artystyczną przygodę oraz również starsi, którzy pod okiem profesjonalistów pragną podszlifować swoje umiejętności. Część z nich zapewne kontynuować będzie swoją naukę np. w międzyrzeckiej szkole muzycznej.
 

REKLAMA
reklama


Koncert na zakończenie roku w Art Ovo


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male